Jessie James Decker, Kocası Eric’in Parmağına Baş Harflerini ‘Dövmeler’ – Hollywood Life


Jessie James Decker, yakışıklı kocası 2022 CMT Ödülleri’nde alyansını takmayı unuttuğunda keskin nişancı ile yaratıcı oldu.

Jessie James Decker34, kocasına daha fazla aşık olamazdı Eric35. Country şarkıcısı 11 Nisan’da 2022 CMT Müzik Ödülleri’nde performans sergilemeden önce muhteşem çift kırmızı halıda yürüdü ve konuştu. Bu gece eğlence muhabir Rachel Smith, eski NFL yıldızının alyansını takmadığını fark eden kişi. “Şimdi, aksesuarlar, bu akşam için güzel bir yüzüğün var mı?” Rachel gülerek Eric’e karısının nezaketiyle “yeni bir dövme yaptırdığını” söyledi.

Eric, karısının siyah şarpi ile yazılmış baş harflerini gösteren parmağını gösterdi. “Yüzüğünü unuttu,” diye açıkladı Jessie, “bu yüzden bir saniye önce ona bir şarpi ile dövme yaptım.” Eric ve Jessie 2013’ten beri evliler ve üç çocuğu var: Vivianne Gül Decker8, Eric Decker II6 ve Forrest Decker’ı4.

Jessie, hit parçası “Should Have Known Better”ı CMT Ödülleri’nde seslendirdi. Kesikleri olan dar, çıplak bir mini elbise içinde muhteşem görünüyordu. Görünümünü bir çift şeffaf, sivri burunlu pompa ve elmas küpelerle süsledi.

Bu arada Eric, muhteşem karısını elektrik performansı sırasında gururla alkışladı. Emekli futbolcu, her zamanki gibi beyaz düğmeli, lacivert ceketi ve uyumlu pantolonuyla şık görünüyordu. O ve Jessie, kırmızı halıdaki şovu gerçekten çaldı.

Eric Decker ve Jessie James Decker
Eric Decker ve Jessie James Decker 2022 CMT Müzik Ödülleri’nde (Fotoğraf: AFF-USA/Shutterstock)

Güçlü çift, bireysel kariyerlerinin yanı sıra en çok realite TV şovlarıyla tanınıyor. Eric ve Jessie, hangi prömiyeri E! 2013’te. Şovları 2017’de yayından kalkmış olsa da, Jessie ÖZEL HollywoodYaşam onları televizyonda son gören hayranlar olmayabilir. Mart 2021’de HL’ye verdiği demeçte Jessie, “Eric ve ben başka bir tane daha yaparken görüyorum ve mutlu bir şekilde” dedi. “Hayalim gerçekten mutfakta bir yemek pişirme, yaşam tarzı şovu yapmak ve çocuklar arada bir girip çıkabiliyorlar. yani ne olacağını göreceğiz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/12/jessie-james-decker-husband-eric-tattoo-finger-cmt-awards/

Yorum yapın