Jessie James Decker Depresyonu ve Daha Fazlası İle İlgili Mesajını Açtı – Hollywood Life


Jessie James Decker


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew H. Walker/Shutterstock

Jessie James Decker ruh sağlığı konusunda “açık ve dürüst” olmaktır. 23 Haziran’da 34 yaşındaki country şarkıcısı Instagram’da depresyon, beden imajı ve aile sorunları ile mücadelesini ayrıntılı olarak anlatan uzun bir mesaj yayınladı. Hayranlarıyla birlikte duygularını “göğsümden” atmak istediğini itiraf etti.

Jessie, son birkaç yılda “mücadele ettiğini” açıkladı. “Endişem, özgüvenim ve güvenim daha da kötüleşti” diye yazdı. Son zamanlarda sadece “yıkılıp ağlayacağını” itiraf etti. Bazı vücut imajı sorunlarıyla mücadele ediyordum ve gerçekten düşündüğümde, muhtemelen her zaman savaştım. ”

“Daha İyi Bilmeliydim” şarkıcısı, kariyerinde nasıl “zorluklarla mücadele ettiğini” de itiraf etti. Çocukluğundan beri bir country şarkıcısı olmak istiyor ve “sürekli olarak endüstrinin geri kalanıyla, onlara sadece bir TV kişiliği ya da bir etki olmadığımı kanıtlamak için savaşıyormuş gibi hissediyor, çünkü bu beni gölgede bıraktı. müzik.”

Jessie, karşılaştığı “aile sorunları” ve Reddit’te halka açıklanan kişisel bir aile meselesi hakkında bile konuştu. Reddit’te bir “nefret sayfası” oluşturulduğunu açıkladı. “Günlük olarak sürekli olarak parçalanıyorum, bu beni her gün biraz daha öldürüyor ve bu işteki amacımın ne olduğunu merak etmemi sağlıyor ve doğrusu bazen her şeyi bırakmayı düşünmeme ve ortadan kaybolmama neden oluyor” diye yazdı.

bu Eric ve Jessie alum, COVID-19’a yakalandıktan sonra turunu iptal etmenin kendisini “birçok insanı hayal kırıklığına uğrattığını” hissettirdiğini söyledi. Onu “bir depresyon sarmalına” gönderdiğini itiraf etti. Jessie tüm bunları takipçileriyle paylaştı çünkü “Yaşadıklarımı paylaşmamak bana gerçekçi gelmedi”.

Jessie James Decker
Jessie James Decker, CMT Müzik Ödülleri’nde. (Andrew H. Walker/Shutterstock)

“Çok güzel bir hayatım ve pek çok nimetim var, ama hala mücadelelerim var ve arkama yaslanıp zihinsel sağlığım üzerinde çalışmam gerekiyor” diye ekledi. Mesajını “bunun üzerinde çalıştığını ve nasıl iyileştirileceği konusunda her gün gezindiğini” söyleyerek sonlandırdı. Jessie’nin kocası, Eric Decker, eşinin paylaşımına, “Seni seviyorum!! Savunmasızlığınız ilham verici ve güzel!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/jessie-james-decker-message-depression/

Yorum yapın

SMM Panel