Jessica Simpson’ın Daisy Dukes’i Kamusal Bir İlişki Olmayı Hak Ediyor


Hazzard County’den çok uzaktayız, ama Jessica SimpsonEn son IG gönderisi, bu botların hala yürümek için yapıldığını kanıtlıyor.

42 yaşındaki oyuncu, 4 Ağustos’ta kaslı bacaklarını sergiledi. Instagram gönderisi aynı zamanda 2005 filmindeki karakteri Daisy Duke’u kanalize ederken Hazzard’ın Dükleri.

Anında, Jessica spor kot şortları (Daisy’nin kesinlikle onaylayacağı) bir kamuflaj gömlek, siyah bir çapraz askılı çanta, botlar ve büyük boy güneş gözlükleriyle eşleştirildi.

Yorum bölümündeki hayranlar, Jessica’nın görünüşüne bayılacaklardı. Bir kullanıcı, “Çok iyi görünüyorsun!!” yazdı. Başka bir kullanıcı ekledi, “Bacaklar!!” bir yangın emojisi ile eşleştirildi.

Altyazısında paylaştığı gibi, kıyafeti “Thriftin’!” için bir gezi içindi.

“Bana şans Dile!” yazdı. “Eve döndüğümde hızlı bulduklarımı hikayelerde paylaşmak için sabırsızlanıyorum.”

Belki Jessica daha ikonik nostaljik parçalar aldı? Ne de olsa, “With You” şarkıcısının geçmişten gelen ilk patlaması değil.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340879/jessica-simpson-s-daisy-dukes-deserve-to-be-a-public-affair?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir