Jessica Simpson, Yeni Fotoğrafında Tasarruf Etmeden Önce Daisy Duke Şortunu Sallıyor – Hollywood Life


Jessica Simpson


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ©Warner Bros/Nezaket Everett C

Jessica Simpson bazı harika fırsatlar bulmaya hazır! 42 yaşındaki şarkıcı ve realite TV ikonu, 4 Ağustos 2022’de bir alışveriş gezisi öncesinde Instagram’a çarpıcı bir fotoğraf gönderdi. “Thriftin’!” fotoğrafa başlık attı. “Bana şans Dile! Eve döndüğümde hikayelerdeki hızlı bulgularımı paylaşmak için sabırsızlanıyorum.” aktris ve Hazzard’ın dükleri yıldız, göz kırpan bir emoji içeriyordu. Resimde Jess, kamuflajlı bir tişört, fötr şapka, güneş gözlüğü ve siyah botlarla birlikte Daisy Dukes’i salladı. Mavi bir kapının önünde mükemmel bir poz vererek ince fiziğini sergiledi. Eski yeni evliler kişiliği ünlü sarı saçlarını aşağı ve dalgalı giydi.

Birçok Jessica’nın 6,1 milyon takipçisi alışveriş gezisine katıldı! “Yesss!!! Tasarruf hem EĞLENCE hem de tatmin edicidir” yorum bölümünde bir takipçisi tepki gösterdi. “Tarz için bir çöpçü avı gibi! Avda iyi şanslar…” Bir diğeri, “Neden bu kadar güzelsin?!” yazdı. kalp-göz emojilerinin yanında. “Ülke görünümünü seviyorum.” Bir başka hayran, bir çizme emojisinin yanı sıra “Bu botlar tasarruf için yapıldı” diye espri yaptı.

Ancak bazı taraftarların yorumları kabul etmede farklı bir amacı vardı. “Yeni müzik Jessica pleeeaseeee!!” bir takipçiye yalvardı. Ve yine de diğerleri yardım edemedi ama onun zayıf görünümünü fark ettiler. “Jess, sen ve Carrie Underwood BAZI MUHTEŞEM AYAKLARI SAKLIYORUZ!” bir takipçisi yazdı, bir diğeri tepki gösterdi, “Tamam, nasıl böyle bacaklara sahip olurum?”

Jessica Simpson
2005 yapımı ‘The Dukes of Hazzard’da Jessica Simpson. (Warner Bros/Nezaket Everett Koleksiyonu)

42 yaşına yeni giren moda devi, hayatında tamamen yeni bir aşamaya giriyor gibi görünüyor. Gerçek doğum gününden sadece bir gün sonra, 11 Temmuz’da bir doğum günü fotoğrafını “Oh lil Bayan 42, yeniden şarj etmek ve parlak bir kalbi yaymak için ay ışınlarına yaslanmış halinize bakın” yazdı. “Son 40 yılda inancım, dayanıklılığım ve gücümle gurur duyuyorum. Hayatımda olan ya da olmayan her şey 42’yi çok heyecanlı kılıyor çünkü KARARLI SABIR’ın içinde kalmanın kişisel olarak ne olduğunu biliyorum. Kendimi tanıyorum ve onu çok seviyorum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/jessica-simpson-daisy-duke-shorts-thrifting-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir