Jessica Simpson Sallanan Mayodan Sonra Makyajsız Selfie Paylaştı – Hollywood Life


Jessica Simpson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Jessica Simpson41 yaşındaki , son fotoğraflarından bazılarında doğal güzelliğini gösterdi. Şarkıcı, makyajsız gülümseyen bir özçekim de dahil olmak üzere kendisinin ve ailesinin birkaç yeni fotoğrafını paylaşarak Babalar Günü ve Juneteenth hafta sonunu kutladı. Destansı fotoğrafta dalgalı sarı saçları dökülüyordu ve babaları öven dokunaklı bir başlık ekledi.

“Dışarıdaki tüm baba kahramanlar için minnettar hissederek uyandım. Dün kişisel favorilerimi kutlayan güzel bir Babalar Günüydü @ericjohnsonalrighhhht @joesimpsonphoto ve @ringoindover,” diye yazdı babası Eric’e atıfta bulunarak Joe Simpsonve kayınpederi, Stephen Johnson. “Her biriniz bizi yarattınız, şekillendirdiniz, şekillendirdiniz ve desteklediniz ve bu da kalbimi patlattı ve gülümsememi çok gerçek kıldı. Hepinizi seviyorum. Çocuklar hepinizi takdir ediyor, takdir ediyor, seviyor ve tapıyor. Dünyada ailelerimize bundan daha büyük bir hediye yoktur. Babalık armağanına değer veriyor ve onurlandırıyorum #MUTLULUK”

Güzel, Babalar Günü’nde yaptığı bir aile toplantısının fotoğraflarını da paylaştı. İçlerinden biri, inanılmaz figürünü sergilemesine yardımcı olan mor ve sarı bir mayo giyerken bir havuzda dinlendiğini gösterdi. Görünüme uyumlu güneş gözlükleri ekledi ve kocasıyla vakit geçirmekten keyif aldığı için başka bir gülümsemeyle parladı. Eric Johnsonve üç çocuğu, Maks.10, As8 ve kuş3.

Fotoğraflarda aynı zamanda, onunla kucaklaşırken mutlu bir şekilde poz veren babası ve bir veya iki çocuğunun Eric için yaptığı anlaşılan bir Babalar Günü işareti/mektubu da yer aldı. Kocasının kendi Instagram hesabını etiketlerken, ikincisinin başlığına “Seni seviyoruz” yazdı.

Jessica, Babalar Günü ile ilgili gönderileriyle dikkat çekmeden önce, ayakta dururken ve poz verirken farklı bir mayoyu sallarken göz alıcı bir fotoğrafını paylaştığı için yaptı. Siyah beyaz desenliydi ve üzerine siyah, saran askılı topuklu ayakkabılar giydiği için üzerine bir kot ceket ekledi. Unutulmaz ve seksi fotoğrafın başlığına “Tek ihtiyacım olan bir jet ski” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/jessica-simpson-makeup-free-selfie-swimsuit-fathers-day-pics/

Yorum yapın

SMM Panel