Jessica Simpson Rocks Jeans & Boots Çocuk Basketbol Gezisi İçin – Hollywood Life


Jessica Simpson Rocks Jeans & Boots Çocuk Basketbol Gezisi İçin – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Vasquez/BACKGRID

Jessica Simpson42 yaşında, çocuklarının son basketbol maçında görmek muhteşem bir manzaraydı. Şarkıcı, grafik beyaz bir tişört, skinny jean pantolon ve leopar desenli platform çizmelerin üzerine kırmızı deri ceketini sallayarak kızını izledi. Maxwell10 ve oğlu As, 9, spor yap. Uzun sarı saçlarını toplamıştı ve desenli büyük bir çanta taşırken görünümüne güneş gözlüğü ekledi.

Jessica Simpson
Jessica basketbol gezisi sırasında. (Vasquez/ARKA GRİD)

Sevecen anne kocası tarafından katıldı Eric Johnson43 yaşında, Los Angeles, CA maçında çocuklarına tezahürat yaparken. kim Kardashian ve Kanye Batıkızı Kuzey Batı, 9, Maxwell ve Ace ile birlikte oynuyordu ve ailesi de aralarında izlemek için Jessica ve Eric’e katıldı. Sonuncusunun en küçük çocuğu, kuş3, gezi için onlara katılmadı.

Jessica Simpson
Jessica ve çocukları Maxwell ve Ace. (FotoğraflarByDutch/SplashNews)

Maça katılan bir diğer ünlü isim ise Nick CannonYakın zamanda 10. çocuğuna kucak açan ve 11. çocuğunu da yolda olan . O birlikteydi Brittany Çanıve oğlu da dahil olmak üzere iki çocuğu Altınbeş ve kızı Güçlü Kraliçe, bir ve hepsi genç sporcuları hareket halinde izlemekten keyif aldılar. Brittany, pembe ve beyaz kareli bir kıyafetin üzerine gri bir şal giydiği için sıradan, tamamen siyah bir kıyafet giymişti.

Jessica, basketbol maçı için Eric’e ve diğer ünlü anne ve babalara katılmadan önce, figürlü bir SKIMS kedi kıyafeti içinde poz vermek için manşetlere çıktı. Instagram Fotoğraf. Fotoğraf, stilisti tarafından yayınlandı. Natalie Saidi 5 Ekim’de bir barış işareti tutarken Natalie’nin yanında duran güzelliği öne çıkardı. Catsuit’i kalın gümüş bir kemer, siyah diz üstü çizmeler, altın işlemeli kısa siyah bir hırka ve turkuaz taştan yapılmış tıknaz bir kolye ile eşleştirdi.

Jessica’nın en son epik görünümü, 100 lbs’yi nasıl kaybettiğini açıkladıktan sonra geldi. “Bir beslenme uzmanına gittim ve yeme alışkanlıklarımı doğru bir şekilde almam gerekiyordu” dedi. Ekstra TV Eylül ayında “Kesinlikle sağlıklı hissediyorum. Çocuklarım olmadan ve tüm hormonlarım çılgına dönmeden önceki eski halim gibi hissediyorum. Aslında daha genç hissediyorum. Çok daha fazla enerjim var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/jessica-simpson-skinny-jeans-boots-kids-maxwell-ace-basketball-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir