Jessica Simpson, Kızı Birdie ile Yüzerken Seksi Bikiniyi Salladı – Hollywood Life


Jessica Simpson Sıçrama Haberleri


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Anne gibi kızı gibi! Jessica Simpson az önce kızıyla çok güzel bir fotoğraf paylaştı kuş3, onun Instagram’ında Pazartesi, ikisi bir yüzme havuzunda poz verirken. “Havuz Yogileri” Jessica, o ve Birdie, başları suyun üzerinde gülümseyerek aşağı doğru inen bir köpek gibi poz verirken fotoğrafa başlık attı.

Jessica, renkli bikinisini ve leopar desenli çerçeveli güneş gözlüklerini salladı ve Birdie annesine gülümseyerek her zamanki gibi sevimli görünürken kameraya öpücü bir surat yaptı.

Tüm aile 22 Mart’ta küçük çocuk için muhteşem, renkli, Barbie merkezli bir doğum günü için dışarı çıkarken, Birdie çok uzun zaman önce 3 yaşına girdi! Jessica muhteşem bir fotoğraf paylaştı renkli fotoğraflardan oluşan bir atlıkarınca Instagram hikayelerine yüklenen çok sayıda video ile birlikte. Fotoğraflarda, Jessica sıcak pembe bir mini elbise giydi ve kendine özgü sarı buklelerini şehvetli buklelerle süsledi – Barbie’nin rüya evi teması için mükemmel!

Birdie’nin hayalindeki ev partisi tutu sevimliydi!” ayakkabı tasarımcısı, bu vesileyle aile fotoğraflarının başlığında haykırdı. “Kızımızın 3 olduğuna inanamıyorum!”

Üç çocuk annesi ayrıca “Balon ve Kağıt” için bağırdı.Birdie’nin doğum günü kutlaması boyunca görülebilen çarpıcı gökkuşağı enstalasyonlarıyla hepimizi büyüleyen. sayısız gökkuşağı renginde kemerler kesinlikle bir doğum günü prensesi için uygundu!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/jessica-simpson-bikini-swimming-daughter-birdie-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir