Jessica Simpson Kilo Verdikten Sonra Çiçekli Pembe Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Jessica Simpson bikinisiyle ‘bahar tatili’ yaptı! 41 yaşındaki gururla, birden çok kez 100 Lbs ‘kazandığını ve kaybettiğini’ açıkladı.

Jessica Simpson iyi görünüyor ve iyi hissediyor! 41 yaşındaki kız, 7 Nisan Perşembe günü Instagram ve Twitter hesabında paylaştığı bir fotoğrafta çiçekli pembe bikinisiyle cızırdadı. çarpıcı fotoğrafı çekiyor.

“3 kat 100 libre kazandım ve kaybettim, bu anın olabileceğini ya da olacağını asla düşünmedim, ama sonunda bir BIKINI giyiyorum!!!!!!” üç çocuk annesi fışkırdı. Daha sonra buraya nasıl geldiğini açıkladı: “Sıkı çalışma…Kararlılık…Öz Sevgi. Bugün güzel bir gururlu ağlamanın tadını çıkardım,” diye evli olan Jessica Eric Johnson 2014’ten beri eklendi.

Jessica Simpson Kilo Verdikten Sonra Çiçekli Pembe Bikini Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life
Jessica Simpson, büyüyen stil imparatorluğunun bir parçası olarak artık mayolara sahip. (Deklanşör)

“Sweetest Sin” şarkıcısı, 1 milyar doların üzerinde olduğu tahmin edilen, ultra popüler Jessica Simpson giyim serisinden iki parçalı bir bikini giydi. Özellikle Mandarin’de Flower Child Tie Front D-Bra’yı (56 $) ve Mandarin’de Flower Child Side Büzgülü Hipster’ı (48 $) 70’lerden ilham alan Pucci baskısını giydi! Her iki parça da vücudu kapsayıcı kılmak için dört boyutta mevcuttur ve üst kısım için bir XLD’ye kadar uzanır. Jessica ayrıca Instagram hikayesi aracılığıyla bikiniyle “En İyi Bikini” olarak adlandırdı.

Görünümünü desenli bir bitişe sahip krem ​​renkli plastik tonlarla tamamlayarak eski esintileri devam ettirdi. Gölgeler, gözlerini korumak için parlak sarı bir lens içeriyordu ve aynı zamanda telefonunun yansımasını da yakaladı! Jessica takımı kovboy tarzı hasır bir şapka (sonuçta o Teksaslı) ve mayosunun parlak tonlarını mükemmel bir şekilde yakalayan psychedelic bir manikür ile tamamladı.

Jessica Simpson Style ekibi de dahil olmak üzere birçok takipçisi yorumlarda onun yeni fotoğrafına iltifat etti! “O, birazcık pembe şal desenli bir bikini giydi,” diye yazdılar. Diğerleri, “inanılmaz başarı – sadece kilo değil, kendine güven. Görmeyi seviyorum! Ve harika görünüyorsun!!” ve “Kesinlikle harika görünüyorsun!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/07/jessica-simpson-floral-pink-bikini-weight-loss-photos/

Yorum yapın