Jessica Simpson, “Devasa Bir Film Yıldızı” İle Gizli Bir İlişkisini Hatırlıyor


Beverly Hills Hotel’de onu tekrar görmek, The Açık kitap yazar, “Bu sıcak akımı vücudumdan aşağı, takozlarımda ayak parmaklarımın ucuna kadar hissettim.”

Ancak yoğun bir ilk öpücüğün ardından moda tasarımcısı, metresinin ve o zamanki kız arkadaşının kırmızı halıda fotoğraflarını gördü.

Film yıldızının, ilişkisinin “tamamen bittiğine” dair güvence verdiğini ve gözlerinin sadece Jessica’da olduğunu ifade ederek, “Bir milyon yıl geçse asla diğer kadın olmayacaktım” diye paylaştı.

Ancak ikisi birbirini görmeye, gece kulübü etkinliklerine birlikte katılmaya ve “Irresistible” şarkıcısının vaftiz kızının doğumu üzerine bağ kurmaya devam ederken, kasırga aşkları burada bitmedi.

bu Ayın elemanı aktris, filminin setinde erkeğini ziyaret etmenin, gizemli adamla “seks yapmak” için orada olduğunu nasıl hissettirdiğini ayrıntılarıyla anlattı.

Jessica, “Evet, tüm bunlarda seksi ve baştan çıkarıcı bir şeyler vardı ama aynı zamanda küçük düşürücü bir şeyler de vardı,” diye hatırladı Jessica. “Kendimi bir telekız gibi hissettim. Onun benim gençlik fantezimin hayata geçmesi umurumda değildi, bu aynı kızın, benim genç halimin gurur duyacağı bir seçim değildi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1363582/jessica-simpson-recalls-%22living-in-a-lie%22-during-a-secret-affair-with-a-%22massive-movie-star%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir