Jessica Simpson Çocuklarıyla Dışarı Çıktığı Sırada Uzun Elbise SKIMS Rocks – Hollywood Life


Jessica Simpson Çocuklarıyla Dışarı Çıktığı Sırada Uzun Elbise SKIMS Rocks - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Bay Fotoman / SplashNews.com

Jessica Simpson41 yaşında, 1 Temmuz’da modaya uygun ve meşgul bir anne gibi görünüyordu! Şarkıcı fotoğraflandı en büyük iki çocuğuyla birlikte LAX havaalanında Maxwell10 ve As, 9, uzun ten rengi bir SKIMS elbise ve ona uygun platform ayakkabılar giyerken. Uzun sarı saçlarını açık kahverengi bir kovboy şapkasının altına toplamıştı ve elinde tasarımcı bir çanta tutarken görünümüne güneş gözlükleri ve takılar ekledi.

En küçük kızı da paylaşan düşkün anne kuş3, kocasıyla Eric Johnson, gezi sırasında çoğu zaman Ace’in elini tutarken görüldü. Mini me kırmızı bir tişört ve mavi şort giymişti ve omuzlarında bir sırt çantası vardı. Ayrıca siyah ve kırmızı Nike spor ayakkabılarla siyah çoraplar ekledi. Aynı zamanda annesinin yanında yürüyen Maxwell, mavi ve kırmızıya boyanmış saçları iki uzun örgüyle şekillenirken, aynı renkte eşofmanların yanı sıra siyah ayakkabılar ve açık kahverengi bir kova şapka ile beyaz bir grafik kapüşonlu giydi.

Jessica Simpson, Eric Johnson
Jessica Simpson ve Eric Johnson, önceki bir gezi sırasında. (Bay Fotoman / SplashNews.com)

Jessica’nın çocuklarıyla birlikte havaalanına yaptığı gezi, Maxwell’in katılmak için Wyoming’e uçmasından sadece birkaç gün sonra gerçekleşti. kim Kardashianen büyük kızı, Kuzey Batı9. doğum günü partisi. Kim ve ailesiyle arkadaş olduğu bilinen pop yıldızına havaalanında paparazziler tarafından Kim ile son zamanlarda yakınlaşıp yakınlaşmadıkları soruldu. “Elbisesini giyiyorum,” diye yanıtladı Jessica, aralarında güçlü bir bağ olduğunu kabul ettikten sonra.

Jessica, Kim’in giyim markasında muhteşem göründüğü için dikkat çekmediğinde, bunu sosyal medyada muhteşem fotoğraflar paylaştığı için yapıyor. Babalar Günü şerefine yayınladığı en son gönderilerinden birinde, seksi bir mayoyla kendinden emin görünen biri de dahil olmak üzere, ailesiyle takıldığı birçok fotoğrafı vardı. Makyajsızdı ve Eric ve çocuklarının yanında bir havuzda dinleniyordu.

Jessica Simpson, Aile
Jessica Simpson ve ailesi. (Broadimage/Shutterstock)

20 Haziran’da güzellik, gülümsediği yakın çekim makyajsız bir fotoğrafını da paylaştı. Uzun saçlarını aşağıda ve dalgalı yapmıştı ve başlıkta ne kadar “kutsanmış” hissettiğini itiraf etti. “Dışarıdaki tüm baba kahramanlar için minnettar hissederek uyandım. Dün, kişisel favorilerimi @ericjohnsonalrighhhht @joesimpsonphoto ve @ringoindover’ı kutlayan güzel bir Babalar Günüydü. Her biriniz bizi yarattınız, şekillendirdiniz, şekillendirdiniz ve desteklediniz ve bu benim kalbimi patlattı ve gülümsememi çok gerçek kıldı. Hepinizi seviyorum. Çocuklar hepinizi takdir ediyor, takdir ediyor, seviyor ve tapıyor. Dünyada ailelerimize bundan daha büyük bir hediye yoktur. Babalık armağanına değer veriyor ve onurlandırıyorum” diye yazdı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/02/jessica-simpson-skims-dress-airport-outing-kids-pics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir