Jessica Simpson Bikini ve Daisy Dukes Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Jessica Simpson Bikini ve Daisy Dukes Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: ©Warner Bros/Nezaket Everett C

Jessica Simpson papatya düklerine geri döndü! 42 yaşındaki şarkıcı-moda tasarımcısı, sadece straplez turuncu bir bikini üstü ve bir çift kot papatya duke şort giydiği için seksi bir selfie ile sersemletildi. Jessica, son tatilinden bir fotoğraf çekti ve 27 Ağustos Cumartesi günü farklı renkte kare pencere camlarına sahip ahşap bir kapının önünde yayınladığı Instagram fotoğrafında kesinlikle parladı. “Bir kapı gördüğünüzde bu kurnaz bir selfie çekersiniz” başlığıyla şaka yaptı.

Teksaslı, şık aksesuarlarını da yakalayan cep telefonu kamerasına kocaman bir gülümseme gönderdi. Jessica, bir çift kahverengi büyük boy güneş gözlüğü ve turkuaz taşlı altın halka küpelerin yanı sıra kristalli ve altın zincirli çeşitli kolyeler de dahil olmak üzere çok sayıda katmanlı mücevherle plaja hazır görünümünü vurguladı.

Jessica Simpson Bikini ve Daisy Dukes Giyiyor: Fotoğraf – Hollywood Life
Jessica Simpson, 2005’in ‘Dukes of Hazzard’ filminde Daisy Duke’leri sallıyor. (Everett Koleksiyonu)

Daisy dukes – aksi halde kot şort olarak da bilinir – genellikle klasik bir tarz olsa da, Jessica büyük ölçüde 2000’lerde onları tekrar popüler hale getirmesiyle tanınır. “Sweetest Sin” şarkıcısı, 2005’in yeniden açılış filminde kötü şöhretli bir şekilde onları giydi Hazzard’ın dükleri, burada aslında Daisy Duke karakterini oynadı. Jesica, klibin kapağı için bir kez daha şort giydi. Nancy SinatraTartışmasız yıldızın en ikonik görünümü olan “Bu Botlar Yürümek İçin Üretildi”.

Üç çocuk annesi, dramatik 100 Lb’den beri gerçekten inanılmaz görünüyor. kilo kaybı, ayrıca yolculukta bazı bikinileri sallamak – bu haftanın başlarında trend olan kahverengi olanı da dahil. Takımına eklediği büyük kemer ve şapkaya atıfta bulunarak, “3 çocuk acele etmeme ihtiyaç duymadan bikiniyi aksesuarlandırmaya vaktim oldu” diye şaka yaptı. “Beni mutlu eden küçük şeyler (nihayet, @jessicasimpsonstyle Dany favori rengim LEOPARD’da)” dedi ve aynı zamanda stili ve markayı haykırdı.

Jessica daha önce kilo verme yolculuğundan bahsetmiş ve bunun ruhsal olduğu kadar fiziksel olduğunu da kabul etmişti. Nisan 2022’de “Bence bu, kendinize küçük hedefler koymakla ilgili ve sonunda imkansız mümkün” dedi. “Gerçekten buna bir kilo verme yolculuğu gibi bakmıyorum. Bence bu bir güçlendirme, kendini sevme ve kabullenme yolculuğu…. O şeylerden biri [where] Sanki hepimiz sahip olamayacağımız şeyleri istiyoruz. Hepimiz olmadığımız vücut tipini isteriz [and] ki değiştiremeyiz. Yani kendimizi olduğumuz gibi kabul etmek ve sevmekle ilgili.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/jessica-simpson-bikini-daisy-dukes-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir