Jessica Simpson, Annesi Tina’nın Doğum Günü İçin Ashlee Kardeşiyle Yeniden Bir Araya Geldi – Hollywood Life


Jessica Simpson


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Jessica Simpson42, kız kardeşi dahil Ashlee Simpson38, annelerine doğum günü anısına Tina Simpson18 Ocak’ta 63 yaşına giren Jessica bir paylaşımda bulundu. Fotoğraf Tina’nın doğum gününden bir hafta sonra birbirine benzeyen üçlüden biri oldu ve ailenin ana reisine en tatlı mesajı yazdı. Jessica, 6,2 milyon Instagram takipçisine paylaştığı mesajının başında, “Biz öyleyiz çünkü O… 62 yıllık hayatı dolu dolu yaşadığın için teşekkürler anne,” diye yazdı.

“En saf kalplerle sarsılmaz bir güç ve kararlılığa ilham veriyorsunuz. Gerçekten de kahraman statüsü,” “Seninle” şarkıcı Tina hakkında da yazdı. “Doğuştan küçük ve kudretli olan Annemizi kutladığımız güzel bir hafta geçirdik! Tanrı sizi bol bol korusun! Seni sevmek hayatın en büyük hazinelerinden biri!” Jessica ekledi.

Jessica, bir restoranda çekilmiş gibi görünen grup fotoğrafında kendine özgü sarı saçlarını ve pembe rujunu salladı. bu Güzelliğin Fiyatı yıldız, ışıltılı gümüş bir ceket ve birkaç kolye takmıştı. Bu sırada kızıl saçlı küçük kız kardeşi ve yaşlanmayan annesi siyah giyinmişti. Muhteşem bir üçlü hakkında konuşun!

Jessica Simpson
Jessica Simpson ve Ashlee Simpson (Fotoğraf: Shutterstock)

Jessica hem annesi hem de kız kardeşi ile yakın, ancak herhangi bir Simpson ailesinin bir araya gelmesinden nadiren fotoğraf görüyoruz. Tina, şirketin başkanı ve kurucu ortağıdır. Jessica Simpson Koleksiyonu 2005 yılında piyasaya sürülen ve çok başarılı olan. Ayrıca Jessica’nın çocukları için gururlu bir büyükanne. Maxwell10, as9 ve kuş3 ve Ashlee’nin çocukları Bronx14, Jagger7 ve Ziggy2.

Jessica daha önce 2022 Anneler Günü’nde Tina hakkında fışkırmıştı. çiftin fotoğrafı güzel bir yaz gününde Jessica annesine, “Anneciğim, seni ne kadar çok seviyorum… SEN olduğun için öyleyim,” diye yazdı. Moda tasarımcısı Tina’yı “sonsuza kadar koruyucusu” olarak adlandırmaya devam etti ve onu “bilgelik”, “zarafet”, “sevinç” ve daha fazlasını somutlaştırdığı için övdü. Jessica, hayatında harika annesi olduğu için her zaman minnettardır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/jessica-simpson-reunites-sister-mother-birthday-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir