Jessica Simpson, Ailesinin Bahar Tatilinde Sevimli Bir Bakış Paylaştı


Jessica Simpson hayranlara masumiyetin kalbine bir göz atıyor.

11 Nisan’da, Tatlı öpücükler şarkıcı-kız anne Maxwell9, oğlum As8 ve kızı kuş3, kocasıyla Eric Johnson-güneşte eğlence kaçamağından birkaç aile fotoğrafı paylaştı Instagram. Beş kişilik ailenin kumsalda, havuzda ve küçük bir balık avının ortasında vakit geçirdiklerini gösteren birkaç fotoğrafının yanına, “Johnson Ailesi Bahar Tatili 2022” yazısının başlığını ekledi.

Jessica’nın son aile filmi turu, asla “olabileceğini veya olacağını” düşünmediğini söylediği bir anı kutlamak için bikinili bir selfie paylaştıktan sadece birkaç gün sonra geliyor.

Sağlık yolculuğunu açıklayan şarkıcı, “100 lbs 3x kazandım ve kaybettim, bu yüzden bu anın olabileceğini veya olacağını asla düşünmedim, ama sonunda bir BIKINI giyerek bahar tatili yapıyorum!!!!!!” 7 Nisan’da kendi koleksiyonundan iki parçalı bir mayoyu sallarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. “Zor iş Kararlılık Kendini Seviyorum Bugün güzel bir gururlu ağlamanın tadını çıkardım.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326933/jessica-simpson-shares-adorable-glimpse-inside-her-family-s-tropical-spring-break?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın