Jessica Simpson 100 lb. Kilo Kaybından Sonra Atlet ve Kot Pantolonla Sersemletiyor – Hollywood Life


Jessica Simpson 100 lb. Kilo Kaybından Sonra Atlet ve Kot Pantolonla Sersemletiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Jessica Simpson 13 Mayıs Cuma günü hafta sonundan önce biraz sıcak havanın tadını çıkarırken yeni bir fotoğrafta güzel görünüyordu. 41 yaşındaki Jessica, Instagram başlığında bazı işlerini yaptığını açıklarken rahat ve rahat görünen bir kıyafeti vardı. Üç kot emojisi ile birlikte “Denim Onay Toplantı Kıyafeti” yazdı.

Jessica’nın imzası olan sarı saçları bazı buklelerle şekillendirildi. Geleneksel çiçek desenli bir ceketin ve hafif bir kot pantolonun altına kahverengi bir kolsuz bluz giydi. Eşleşen bir çanta taşıdı ve fotoğraf için poz verirken bir çift açık parmaklı topuklu ayakkabı giydi. Büyük bir güneş gözlüğü ve açık mavi bir kolye ile aksesuar yaptı. Ayrıca almak için bağlantılar verdi gölgeler ve ayakkabılar Instagram Hikayeleri’ndeki çevrimiçi web mağazasından.

Moda ikonu muhteşem görünüyordu ve hafta sonu için hazır! Jessica, üçüncü çocuğunu doğurduktan sonra 100 kilo verdiği kilo verme yolculuğuna açıktı. kuş, 3, 2019’da. Nisan tweet’inde üç kez kilo alma ve kilo verme hakkında konuştu. Nisan ayında yaptığı bir röportajda yolculuğun onun için nasıl bir şey olduğundan bahsetti. Bize Haftalık. “Kendimle çok gurur duydum ve insanların ne dediği önemli değil, dayanıklılıktan gurur duydum” dedi. “Çok mutlu bir anda, özellikle çocuklarınızla yaptığınız gibi görünmek ve hissetmek için gerçekten çok çalıştığınızda, bu çok güçlendirici ve beni çok duygulandırdı.”

Jessica Simpson 100 lb. Kilo Kaybından Sonra Atlet ve Kot Pantolonla Sersemletiyor – Hollywood Life
Jessica, Şubat 2020’de siyah ve haki renklerle poz veriyor. (Shutterstock)

Elbette 100 kilo vermek zor bir iştir. Jessica, büyük sırlarından birinin gün boyunca birçok adım atmasını sağlamak olduğunu açıkladı. Instagram’da çocuklarından önce erken kalkacağını ve onları içeri almaya başlayacağını yazdı. Kişisel antrenörü Harley Pasternak ile bir röportajda, aile ile yürüyüş veya koşu bandına çıkma gibi, onları içeri almanın kilo vermenin anahtarı olduğunu söyledi. Günaydın Amerika.

Jessica, Kasım ayında verdiği kilo kaybından çok daha fazlasını kutladı. Ayıklığının dördüncü yıldönümünü anmak için duygusal bir yazı yazdı. Jessica, içmeyi bıraktığından beri ne kadar yol kat ettiğini yazdı. “Kişisel gücüme duygusal bir cesaretle sahibim. Çılgınca dürüstüm ve rahatça açığım. Ben özgürüm,” diye yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/jessica-simpson-tank-top-jeans-weight-loss-photo/

Yorum yapın