Jessica Clarke Higgins Çantasında Neler Olduğunu Açıkladı


Jessica Clarke Higgins ile röportaj yaptık çünkü onun seçimlerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Gösterilen ürünlerden bazıları, onaylaması için ödeme yapılan bir markadan. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Mutluluk iyi görünüyor Jessica Clarke Higgins.

Evli hayattan zevk aldığı için Bekâr‘s Ben Higgins Colorado’da, lisanslı estetisyen, güzel görünmek için ipuçlarını paylaşıyor. ve Bazen bunaltıcı olabilen bir güzellik endüstrisinde elinizden gelenin en iyisini yapın.

Jessica, özel olarak E ile paylaştı: “Tutarlılık anahtardır ve basitlik daha iyidir.” Haberler. “Tam sonucu görmek için üç ay boyunca (veya şişeler boşalana kadar) bir rutine bağlı kalmanızı öneririm.”

Ayrıca sabahları ve geceleri üç ila dört adımdan fazlasına ihtiyacınız olmadığına inanıyorum” dedi.

Herkesin cildi benzersiz olsa da Jessica, yanında taşımayı sevdiği ürünlere bir bakış attı. güzellik çantası. Daha fazla ipucu için okumaya devam edin.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326524/jessica-clarke-higgins-reveals-what-s-in-her-bag?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın