Jessica Chastain, Tippi Hedrin’in ‘Kuşlar’ Kostümüne Benziyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jessica Chastain Tippi Hedrin


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: SplashNews/Everett Koleksiyonu

Jessica Chastain45 yaşında, son filmi için setteyken sofistike bir kostümle 1960’lara geri attı. Anne İçgüdüsü. Sette çekilen fotoğraflarda Jessica, retro zeytin yeşili renginde, vintage esintili şık bir diz boyu elbiseyle zarif görünüyordu.

Jessica Chastain Anneler İçgüdüsü Kostümü
Jessica Chastain ‘Anne İçgüdüsü’ Kostümüyle (SplashNews)

Görünümü mavi ve yeşil desenli bir kabanla süslenmişti ve belindeki kalın bir kemerle her şeyi birbirine bağlamıştı. Ayrıca klas sivri çıplak topuklu ayakkabılar giyiyordu ve tipik bakır saçları, gevşek bir topuzla bağlanmış platin sarısı bir perukla gizlenmişti.

Görünüm çok andırıyordu Tippy Hedrin1963’ün ikonik kostümü Alfred Hitchcock adı verilen klasik korku filmi Kuşlar. İkisi birden Kuşlar ve Anne İçgüdüsü göre psikolojik gerilim filmleridir. Günlük mail. Jessica’nın kıyafet seçiminin kasıtlı olarak Tippy’ninkine benzemek istenip istenmediği bilinmiyor, ancak doğrudan ilham inkar edilemez.

Tippi Hedrin Kuşlar
‘Kuşlar’da Tippi Hedrin Kostümü (Everett Koleksiyonu)

Anne İçgüdüsü Bildirildiğine göre, geleneksel, barışçıl hayatlar yaşayan iki yakın arkadaş Celine ve Alice’in hikayesi etrafında dönüyor. Ancak, ailelerinin başına bir trajedi geldiğinde, karanlık bir paranoya ve suçluluk dünyasına atılırlar. Film de yıldız anne Hathawayve 2018’de eleştirel olarak iyi karşılanan bir Fransız versiyonu yayınlandı. Son tarih.

Jessica, sette kıyafetleriyle cesur seçimler yapmaya kesinlikle yabancı değil. için 2021 röportajı sırasında Görünümeleştirmenlerce beğenilen HBO dizisini çekerken çektiği çıplak sahneler hakkında bazı ayrıntılar verdi. Bir Evlilikten Sahneler Juilliard mezunları ile Oscar Isaac.

“Hagai’ye söyledim [Levi] diziyi yazan ve yöneten kişi – en başta, ‘Tüm çıplaklık konusunda rahatım ama vücudumun herhangi bir bölümünü gösterdiğin gibi, Oscar’a da aynısını göstermen gerekecek’ dedim. İkinci bölümde yaşadığım bir duş sahnesi var ve vücudumu görüyorsunuz. Şimdi, vücudunu görüyorsun. Bu yüzden benim için dengeli olmasını istedim, ”diye açıkladı şovda.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/18/jessica-chastain-tippi-hedren-costume-movie-set-photos/

Yorum yapın

SMM Panel