Jessica Chastain, Eddie Redmayne’i Julia Roberts’a olan Aşkı Üzerine Trollsüyor


Jessica Chastain ve Eddie Redmayne oynak arkadaşlıklarını tam ekranda göster Julia Roberts.

bu Tammy Faye’in Gözleri aktris şaka yollu onu trolledi iyi hemşire 15 Ekim’de ilk kez Akademi Müzesi Gala İkon Ödülü ile onurlandırılan Julia’nın üzerine coştu.

Eddie, E’ye “O harika bir aktör” dedi. Haberler’ Francesca Amiker 15 Ekim, Academy Museum of Motion Pictures Galasının kırmızı halısında, Jessica onun yanında gülerken. “Gülüyor çünkü Julia Roberts’ın dünyanın en iyi aktörlerinden biri olduğunu biliyor. Ve bütün akşam benimle alay etti. Ve bir keresinde Julia Roberts’la tanıştım ve kendimle çok doluydum.”

Jessica, “Ona kafayı takmış durumda. Kafayı yemiş ve bu gece onu utandırmayı planlıyorum – bunu kendi yararıma kullanmayı planlıyorum.”

Eddie’ye aşık olmasına rağmen Güzel kadın aktris, aynı zamanda yaklaşan Netflix filminde onunla birlikte rol alan Jessica’dan da etkilendi. iyi hemşireona “hayalindeki partner” diyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350842/jessica-chastain-playfully-trolls-pal-eddie-redmayne-over-his-love-for-julia-roberts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir