Jessica Biel ve Justin Timberlake’in Kalıcı Aşkı Hakkındaki Gerçek


Bu destek elbette her iki yönde de çalışır. Biel, 2018’deki Super Bowl LII İlk Yarı Gösterisindeki performansından sadece birkaç gün önce olan doğum gününde Timberlake’e bir mektup yazdı. yüksek güven notu“önümüzdeki muhteşem bir yıl” öngörüyor ve ekliyor, “Seni seviyorum, ateşli baba.. Buradayım, tam yanındayım, OG hayranı kız #1.”

Phineas’ın ailelerine katılması ve Biel’in baş yapımcı olarak devam eden başarısı ile hayatları daha da muhteşem hale geldi. Günahkar ve Freeform serisi Zalim Yaz. Ayrıca bu baharın Hulu dizisinde gerçek hayattaki balta katili Candy Montgomery’yi oynadı. Şeker.

Timberlake ayrıca kitabında “Ona hayran kaldım. O her şey, dostum” diye yazdı. “Kim olduğu ve kim olduğu konusunda beni sürekli şaşırtıyor ve umarım ben de onun için aynısını yaparım. Bundan sonra ne yapacağını görmek için heyecanlıyım. Uyanıp yuvarlanıp ona bakıyorum. , ve ben ilham alıyorum.”

Timberlake’in, Biel’in, sevginin, bağlılığın, dengenin, bağışlamanın hayranları bu aileye bakın ve şüphesiz onlar da ilham alıyor.

(Orijinal olarak 2 Kasım 2018, 04:00 PT’de yayınlandı)
Kaynak : https://www.eonline.com/news/982811/the-truth-about-jessica-biel-and-justin-timberlake-s-enduring-love?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir