Jessica Biel ve Justin Timberlake, İtalya Tatilinde Ateşi Açtı


Justin Timberlake takım elbisesini ve kravatını mayo ve mükemmel bir manzara ile takas etti.

Justin ve karısı Jessica Biel İtalya’ya bir yolculuğa çıktılar ve güneşi içinize çekiyorlar. Bir görgü tanığı E! 2012’den beri evli olan çiftin son günlerini arkadaşlarıyla birlikte lüks bir yatta Akdeniz’e yelken açarak geçirdiği haberi geldi.

Fotoğraflarda Jessica, gemide kırmızı güneş gözlükleriyle eşleştirilmiş bir leopar bikini giydi. Bu arada, Justin yeşil şortla eşleştirilmiş siyah bir döküntü koruyucusu taktı.

Görgü tanıklarına göre, kürek topu, ayakta kürek sörfü, kano ve yüzme gibi aktivitelerle dolu bir tatil için Sardunya’ya gittiler. Ayrıca kumlu sahilde bir gün geçirerek plajda biraz zaman geçirdiler.

Görgü tanığı, “Yatta kendileri için kurulan her türlü su oyuncaklarıyla oynayarak son derece aktif kaldılar” dedi.

Ve izleyici, sportif çiftin “farklı yarışmalar yapmaktan çok eğleniyor gibi göründüğünü” paylaşırken, bu İtalyan inziva yerindeki tüm rekabet enerjisi değil. Görgü tanığı, “Çok aktif olmalarına rağmen, el ele tutuşarak, gülerek ve öpüşerek birbirleriyle sevecen olmaya da zamanları var” diye ekledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339941/jessica-biel-and-justin-timberlake-turn-up-the-heat-during-italian-vacation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir