Jessica Biel ve Justin Timberlake Cabo’da Tatilde Öpüşüyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Justin Timberlake ve Jessica Biel


Galeriyi görüntüle

Jessica Biel ve Justin Timberlake Meksika, Cabo’da bir plaj tatilindeyken “SexyBack”i getiriyorlar. İki muhabbet kuşu 3 Mayıs’ta Meksika’nın Baja California yarımadasının güney ucundaki tatil beldesinde okyanus kıyısında rahatlarken, buharlı bir öpücüğü paylaşırken fotoğraflandı. dudakları kilitledikçe kalçalar ve alt kısımlar. Resimler orijinal olarak tarafından elde edildi. Günlük posta ve görülebilir burada.

40 yaşındaki oyuncu, dökümlü mor ve pembe batik bir etek ve üst takım giydi. Kumsal kahverengi buklelerini doğal bir şekilde akan bıraktı ve pembe çerçeveli güneş gözlükleriyle donattı. Justin geleneksel bir plaj tatili için çiçek baskılı düğme, mavi şort ve mavi bir beyzbol şapkası seçti. Çift, kimliği belirsiz iki arkadaşıyla tatile çıktı.

Justin Timberlake ve Jessica Biel
Justin Timberlake ve Jessica Biel, 2018’deki Primetime Emmy Ödülleri’nde öpüşürken (Fotoğraf: Shutterstock)

tarafından elde edilen daha fazla fotoğraf Günlük posta Jessica, uzun kollu beyaz bir döküntü koruyucu tulum giymiş bir sörf tahtası üzerinde okyanusa doğru kürek çekerken gösterdi. En az bir dalga yakaladı. Justin karısını izlemek için kıyıda kaldı. Fotoğraflar olaydan bir gün sonra yayınlandı. 2022 Met Gala, hangi çift katılmadı. Yine de yıldızlarla bezeli halıda daha önce yürüdüler, 2009’da kırmızı halılarını orada yaptılar.

Jessica ve Justin, o yıl Prince’s Golden Globes partisinde tanıştıktan sonra 2007’de çıkmaya başladılar. Mart 2011’de ayrılan çift, Aralık 2011’de uzlaşıp nişanlandıklarını açıkladılar. Ekim 2012’de İtalya’da sendikalarını resmileştirdiler. Justin, günün Jessica için unutulmaz olmasını sağladı ve hatta koridorda yürürken ona şarkı söyledi. Justin, “Bu, özellikle akşam için ve onun için yazdığım orijinal bir parçaydı” dedi. İnsanlar nikahlarını takip ediyor. O zamandan beri iki çocuğu dünyaya kabul ettiler: Silas Randall 2015 yılında ve Fineas 2020’de. Bundan kısa bir süre önce Justin, sevgilisiyle uygunsuz bir şekilde etkileşime girdiği bir videonun ardından dramaya dahil oldu. palmiye yardımcı yıldız Alisha Wainwright çekimlerden bir gece izinli iken su yüzüne çıktı. Olaydan yaklaşık iki hafta sonra sosyal medyaya yaptığı açıklamada, “güçlü yargı hatası” için bolca özür diledi.

Justin Timberlake ve Jessica Biel
Justin Timberlake ve Jessica Biel, 2017 Altın Küre Ödülleri’nde birbirlerine sevgiyle bakıyorlar (Fotoğraf: Shutterstock)

Çift arasındaki nadir PDA, Jessica’nın filmini tanıtırken Justin ile evliliğini yansıtmasından yaklaşık bir hafta sonra geldi. Şeker. “Bazen 10 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçmiş gibi hissediyorum ve diğer zamanlarda ‘Aman Tanrım, 10 yıl, bu birinin hayatında gerçekten önemli bir miktar’ gibi hissediyorum” dedi. Hollywood’a erişin 22 Nisan’da. “Bununla gerçekten gurur duyuyorum. Herkes gibi iniş çıkışlarımız oldu ve bununla gerçekten gurur duyuyorum ve hala hayatımın en mutlu ve sevgi dolu insanıyım” diye ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/03/jessica-biel-justin-timberlake-kiss-cabo-photos/

Yorum yapın