Jessica Biel Neden Hulu’s Candy’deki Karakteriyle İlişkili?


Jessica Biel karanlık tarafını kanalize ediyor.

Tipik olarak mutlu-şanslı Jessica, Hulu’nun yaklaşmakta olan drama dizisinde 1980’lerin sefil bir ev kadını ve annesi olan Candy Montgomery olarak rol alıyor. Şeker. Dizi, arkadaşını baltayla vahşice öldürmekle suçlanan gerçek bir kadına dayanıyor. Ve aktrisin muadili kendisi gibi olmasa da, Jessica E! ile özel bir röportajda Candy ile nasıl ilişki kurabildiğini açıkladı! Haberler’ Günlük Pop.

“80’lerde kadın olmanın nasıl bir patoloji olduğunu anlamaya başladığımızda ve bu karakterlerin kim olduğunu gerçekten anlamaya başladığımızda, bu kadınlarla gerçekten empati kurabildiğimi düşünüyorum.” o açıkladı. “Kendimi, mücadele ettikleri bazı sorunlarla mücadele ederken görebiliyordum.”

Jessica evli Justin Timberlake ve çocukları, bir yaşındaki Phineas ve yedi yaşındaki Silas’ı paylaşıyorlar.

“Kadın olmanın ve tüm bunları yüzünde bir gülümsemeyle yapmaya çalışmanın baskısı, aile baskısı, iş baskısı ve her şey. Bunu hissediyorum.”

Yaklaşan dizide – başrolde Sarı ceketler melanie lynskey, Timothy Simons, Pablo Schreiber ve Raul Esparza—Candy, içinde uyum sağlama baskısı arttıkça hayatından özgürlük arar. Ama işler ölümcül için bir dönüş alır.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329672/why-jessica-biel-relates-to-her-character-in-hulu-s-candy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın