Jessica Biel, Justin Timberlake ile Yatta Daisy Dukes Rocks Bkz. pic – Hollywood Life


Jessica Biel Justin Timberlake


Galeriyi görüntüle

Jessica Biel spor salonunda işe koyulur ve gösterir! 40 yaşındaki iki çocuk annesi, 26 Haziran’da Sardunya kıyılarında bir yatta boş zamanlarının tadını çıkarırken fotoğraflandı ve süper fit bacakları bir çift kısa şortla sergilendi. bu Şeker star, papatya düklerini kırmızı bir bikini üstü ile eşleştirdi ve yanan Akdeniz güneşinden biraz daha fazla koruma sağlamak için atıklara bağlanan uzun kollu beyaz bir kısa üst giydi.

Jessica Biel

Jessica’nın kocası Justin Timberlake 10 yıllık evlilik yıldönümlerinden sadece birkaç ay önce gelen lüks kaçamak için de gemideydi. Çift, Ekim 2012’de İtalya’nın Puglia kentinde evlendi ve Yedinci Cennet şap yakın zamanda açıldı Hollywood’a erişin yaklaşan mil hakkındataş. “Bazen on yılın göz açıp kapayıncaya kadar geçtiğini hissediyorum” dedi. “Ve diğer zamanlarda, ‘Aman Tanrım, on yıl, bu birinin hayatında gerçekten önemli bir miktar’ gibi hissediyorum.

Oğulları oğullarını paylaşan uzun zamandır çift Silas7 ve 2 yaşındaki Fineas Açıkça ilişkilerine bağlılar, ancak bu, evliliklerinin her zaman sorunsuz olduğu anlamına gelmez. 2019’da 41 yaşındaki Justin, “güçlü bir yargılama hatası” yaşadı ve Alisha WainwrightApple TV+ filmindeki rol arkadaşı, palmiye. Neyse ki iyileştiler ve Jessica uzun süren birlikteliklerinden çok gurur duyduğunu açıkladı. “Bununla gerçekten gurur duyuyorum” günahkar yıldız eğlence haber kaynağı ile paylaştı. “Herkes gibi bizim de inişlerimiz ve çıkışlarımız oldu ve bununla gerçekten gurur duyuyorum ve hala hayatımın en mutlu ve sevgi dolu insanıyım.”

Jessica Biel, Justin Timberlake ile Yatta Daisy Dukes Rocks Bkz. pic – Hollywood Life

Jessica’nın papatya düklerindeki fotoğraflarından, evliliğine olduğu kadar fitness rejimine de bağlı olduğu açıktır. Kulüp futbolu oynayarak büyüyen oyuncu, zorlu bir antrenmandan çekinecek biri değil. Onun antrenörü Ben Bruno Geçenlerde bir kutunun üzerinde tabanca ağız kavgası yaptığı bir TikTok videosu yayınladı ve “sert” olduğu için ona kredi verdi.

@benbrunotraining

JESSICA BIEL İŞE GİRİYOR 💪🏻#Jessica Biel #şeker gösterisi #brunostrong #fittok #Fitness

♬ Zor – DMC’Yİ ÇALIŞTIR

Müşterileri arasında yer alan ünlü antrenör Chelsea İşleyici ve Dixie D’AmelioÖnceden Instagram’da paylaşıldı Jessica’yı o kadar çok çalıştırıyor ki, “harika, beni henüz kovmadı.” Açıkçası, bacak rutini için harcadığı çabanın karşılığını aldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/jessica-biel-daisy-dukes-yacht-justin-timberlake-pic-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir