Jessica Biel, Justin Timberlake ile Hayvan Baskılı Bikinili Fotoğraflar – Hollywood Life


Jessica Biel


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Ciao Pix / SplashNews

Jessica Biel40 ve kocası, Justin Timberlake41 yaşındaki , 5 Eylül’de Toskana’da sahile vurduklarında yazın kesinlikle aşıklar için olduğunu kanıtladı. Ünlü çift, İtalya sahilinde yüzerken bol bol öpüşürken, birlikte kaliteli zaman geçirirken görüntülendi. Günlük mail. Ve yaz sona eriyor olsa da, bu ikisinin henüz tatillerini tamamlamadıkları açık!

Jessica Biel
Jessica Biel, 28 Temmuz’da Sardunya’da leopar desenli bikinisiyle sallandı. (Ciao Pix / SplashNews)

Yaz yüzmek için, Şeker aktris, bakanlara arka tarafının arsız bir görünümünü veren leopar desenli iki parçalı bir mayoyla büyüledi. Bikini altları da yüksek belliydi ve 5’7 “iki çocuk annesinin ekstra çarpıcı görünmesini sağladı. Jessica ayrıca küpeler, altın katmanlı kolyeler ve alyans gibi minimal takılarla okyanus dostu görünümünü korudu. Ve elbette, güneşi engellemek için bir çift büyük boy güneş gözlüğü olmadan ünlü bir tatil olmazdı!

Jessica seksi bikinisini gösterse de, Justin tatil mekanı için biraz daha örtülüydü. “SexyBack” şarkıcısı yüzerken uzun kollu bir dalış elbisesi ile birlikte mavi mayo giydi. JT ayrıca altın alyans ve bir çift turuncu güneş gözlüğü takarken de görüldü. Sevimli çift, İtalya’ya kaçarken bire bir romantik vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Jessica, gün boyunca ona öpücükler verirken resmedildiği için ellerini yakışıklı kocasından çekemedi.

Jessica Biel ve Justin Timberlake
Jessica Biel ve Justin Timberlake 28 Temmuz’da sahilde öpüşüyor. (Ciao Pix / SplashNews)

Bazı fotoğraflarda çift, sevişirken birlikte okyanusta yüzerken görüntülendi. Çoklu görev hakkında konuşun! Ayrıca yüzmeye ara verdikleri sırada şezlonglarda öpüşürken de görüldüler. Ateşli annenin kendisi ve başrol oyuncusu için iki kokteyl kaptığı da görüldü. Ama en sevdiğimiz fotoğraf, Jessica’nın suda huzur içinde yüzerken bir deniz yıldızı gibi uzanmış hali olmalı.

Tatlı yaz gezisi, her ikisinin de Fransa, Paris’e seyahat etmesinden sadece iki ay sonra geliyor. o paylaştı sevgi dolu fotoğraf 1 Temmuz’da Eyfel Kulesi’nin önünde, “Kruvasan ve Kadın Hakları var mı? Lanet olsun, beni geri al.” Jessica’nın hayranlarından biri, ikonik aşıklara olan sevgisini paylaşmak için yorumlar bölümüne gitti. Hayran, “Senin [sic] çok güzel Jess! Ve Justin çok yakışıklı! Seyahatlerinizin tadını çıkarın ve güvende olun.”

Ve romantik randevuları, 19 Ekim’de evliliklerinin 10. yılını kutlayacakları için yıldönümleri öncesi bir kutlama olabilir! Nisan ayında Jessica, uzun süredir birlikte olduğu kocası hakkında Hollywood’a erişin. “Bazen 10 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçmiş gibi hissediyorum ve diğer zamanlarda ‘Aman Tanrım, 10 yıl, bu birinin hayatında gerçekten önemli bir miktar’ gibi hissediyorum” dedi. “Bununla gerçekten gurur duyuyorum.” Justin ve Jessica birlikte iki çocuğu paylaşıyor: Silas Randall Timberlake’in fotoğrafı.7 ve Phineas Timberlake2.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/jessica-biel-justin-timberlake-bikini-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir