Jessica Alba’nın Kolay Kontur Hack’i Makyaj Rutinimi Sonsuza Kadar Değiştirdi


Alışverişten önce ek bilgiye ihtiyacınız varsa, Honest Beauty’den bu yeni kapatıcı için eski kapatıcılarını bir kenara bırakan müşterilerin bu övgü dolu yorumlarına göz atın.

Honest Beauty Fresh Flex Kapatıcı Yorumları

Bir Amazon alışveriş yapan kişi, “Güneş altında her temiz kapatıcıyı denedim. Ilia, Kosas, vb. bu, hepsini sudan çıkardı. Bunun ne kadar inanılmaz olduğuna kesinlikle şaşırdım. Şimdi satın alın. Tereddüt etmeyin. Bu inanılmaz. Kek olmadan tam kapatıcılık. Hareket etmiyor. Doğal görünüyor. Burası kutsal kase seviyesi.”

Bir başkası, “AŞK! Temiz/zalim içermeyen bir makyaj için aşağı yukarı araştırıyorum ve dayanamayan, yüzümde dağılan veya beni mahveden tonlarca marka denedim. Bu değil. Cildimde harika bir his bırakıyor, ince çizgilerime batmıyor veya gözeneklerimi belirginleştirmiyor, beni yağlandırmıyor veya kurutmuyor ve mükemmel kapatıcılık sağlıyor. benim satın alma!”

Birisi, “Bankayı bozmayan doğal makyaj için avlanıyordum ve bu küçük kapatıcı tam olarak ihtiyacım olan şeydi. Pürüzsüz bir şekilde sürülüyor ve tüm gün spreyi sabitlemeden kalıyor.”

Bir dürüst güzellik müşteri, “Kutsal kapatıcımı bununla değiştiriyorum! Kosas Revealer Concealer kullanıyorum ve ürünü sevmeme rağmen, cilt bakım ürünlerinin çoğunu kullandığım için Honest’in kapatıcısını vermeye karar verdim. Dürüst her şeye geçiyorum. Kum kapatıcıyı satın aldım ve cildime mükemmel bir şekilde uyuyor. Makyaj yaptığımı bile anlayamıyorsunuz. O kadar doğal bir görünüm ki daha uyanık görünmemi sağlıyor. Sanırım o göz alıcı günler için gidebilirim. daha koyu bir ton veya kontür için iki farklı ton kullanın ama makyajsız makyaj günleri için sadece kum mükemmel.”

Bir başkası, “Geri dönmeyeceğim! Yıllardır BareMinerals kapatıcı kullanıyorum. Bunu bir hevesle denemeye karar verdim ve artık bir daha geri döneceğimi sanmıyorum! Yapışan ama aynı zamanda gerçekten iyi karışan gerçekten harika bir formül!

“ŞİMDİYE KADARKİ EN İYİSİ. Yüksek beklentilerim yoktu ama denemeye değer olduğunu düşündüm. Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi kapatıcı, süper üst düzey markalar bile. Kapatıcılığı kusursuz ve gün boyu kalıcı. Kesinlikle tavsiye ederim.” bir müşteri inceledi.

Daha fazla oyun değiştiren ürün arıyorsanız, Selena Gomez’in Nadir Güzelliği’nden bu göz altı parlatıcı, yaptığımdan çok daha fazla uyuduğumu gösteriyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362231/i-tried-jessica-alba-s-easy-contour-hack-and-i-m-never-going-back-to-my-old-makeup-routine?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir