Jessica Alba’nın Kızı, 11, Dramatik Saç Makyajına Başladı: Video – Hollywood Life


jessica alba kızı cenneti


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

jessica alba11 yaşındaki kızı cennet yeni bir ‘yap! 41 yaşındaki aktrisin ortanca çocuğu, uzun saçları kısaltmayı içeren saç dönüşümleri trendine katılmak için TikTok’a gitti ve oğlan bir değişiklik yaptı! Video, Haven’ın kalça uzunluğundaki buklelerini bir ses hızında çekmesiyle başladı ve son vuruşta, omuz hizasındaki çilek sarısı saçlarını ortaya çıkarmak için uzunluğunun çoğunu çekmiş gibi görünmesini sağladı. Saçını kesmeden önce biraz gergin görünse de, Haven’ın sonundaki kocaman gülümsemesi onayını gösteriyor gibiydi.

@jessicaalba

♬ neden bu sesli ünlü – molly 💛

Pembe bir grafik tişört giymiş ve video için terleyen Haven, 13 Ağustos’ta 11 yaşına girdi ve annesi, yıllar boyunca onun video ve resimlerinden oluşan sevimli bir slayt gösterisi ile kutlamak için TikTok’a gitti. “dün Havie bebeğimi o dönerken kutladık. [11]” Jessica çeşitli kutlama emojileriyle başladı. “Bu #leo güzel insanla gurur duyuyorum…melek… yaşlı bir ruh, her şeyi görebilen, en nazik, zeki, #mutlu, pozitif insan”.

@jessicaalba

dün Havie bebeğim 1️⃣1️⃣ yaşına geldiğinde kutladık 🎉🎂🎈🥳 Bu güzel insanla gurur duyuyorum #aslan Melek 🥹 yaşlı bir ruhtur, her şeyi görebilen, en kibar, zeki, mutlu, pozitif insan 🧡 Haven, hiçbir şey ulaşamayacağın kadar – aklını koyduğun her şeyi yapabilirsin, devam ettiğin sürece ♥️’ni takip etmek ve içgüdülerine güvenmek. Sonsuza kadar arkandayım evlat – işini yapmaya devam et, burada seni neşelendiriyorum 🥰 gücünüz nazik kalbinizde, tatlı doğanızda ve aziminizde yatıyor #doğum günün kutlu olsun

♬ YOLU HİSSEDİN – Queens Road, Fabian Graetz

“Haven, hiçbir şey elinizin altında değil – aklınıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz. [heart] ve içgüdülerine güvenmek. Sonsuza kadar arkandayım evlat – işini yapmaya devam et, burada seni destekliyorum… senin gücün nazik kalbinde, tatlı doğasında ve aziminde yatıyor”.

Haziran ayında Haven, Jessica’nın da sosyal medyada kutlamak için bir dakika ayırdığı ilkokuldan mezun oldu. “Son 6 yılda, etrafınızdakileri her zaman kontrol eden nazik, düşünceli bir lider haline geldiniz. Sen insanların yaslanması ve harika tavsiyeler vermesi için doğal bir omuzsun – yaşının çok ötesinde bir bilgelik!” Instagram gönderisine kocasının bir fotoğrafının yanına başlık yazdı Nakit Warrenbüyük kızı Onur, ve Haven. Devam etti, “Doğal olarak sezgisel ve zekisiniz, ancak işinizle ne kadar gurur duyduğunuzu seviyorum… Bir sonraki bölümünüz için heyecanlıyım – ortaokul, işte geliyorsunuz… harika olacak!”

Jessica 43 yaşındaki kocasıyla üç çocuğu paylaşıyor. Haven’a ek olarak 14 yaşındaki kızı Honor ve oğlu var. Hayes, 4. Dürüst Şirketin kurucusu kısa süre önce tüm ailesiyle birlikte özel bir yatta güneşlendikleri İtalya gezisinde görüldü. Çocukları da mayo giyerken, kocası şort ve bir şapka giyerken, fit fiziği siyah bir iki parça içinde gösterirken fotoğraflandı.

Haven ve annesi için kesinlikle heyecan verici bir yaz oldu!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/22/jessica-alba-daughter-hair-makeover-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir