Jessica Alba ve Cash Warren, Kızı Haven’ın “Cringey” Sorularını Yanıtlıyor


Honest Company’nin kurucusunun dürüst olması çok mantıklı.

jessica alba ve koca Nakit Warren Uzun süreli çift, şu an 10 yaşındaki kızlarına en “acımasız” soruları yanıtlamak için oturduğunda bunun doğru olduğunu kanıtladı. cennet ebeveynleri için vardı. 2008’de nikah masasına oturan ikili aynı zamanda anne-baba. Onur13 ve oğlu, Hayes4.

Jessica’nın paylaştığı videoda Youtube Haven’ın ebeveynlerinin çok fazla mesleki deneyimi olmasına rağmen, kızlarının kamera önünde olma konusunda doğal olduğu açık. Aktris, “Havie’nin videolarda olması her zaman eğlencelidir” dedi. “Bana YouTube’u nasıl yapacağımı öğretti.”

Peki çiftin en sevdiği çocuğu kim? “Haven, FAR tarafından en sevdiğim çocuğumsun,” diye şaka yollu yanıtladı Cash. “Şu anda aklımdaki tek çocuk sensin.” Ancak Jessica daha diplomatik bir yaklaşımla cevap vermeye karar verdi: “Önümüzde kim varsa favorimiz o.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327763/watch-jessica-alba-and-husband-cash-warren-answer-cringey-parenting-questions-from-daughter-haven?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir