Jesse Williams’ın Tam Önden Çıplaklığı Hakkında Buzz’a Yanıtını İzleyin


İşte çıplak gerçek: Jesse Williams onu çevreleyen vızıltıların önemli olmadığını düşünüyor.

Döngünün dışındaysanız, hayranlar başladı uğultu aktörün Broadway oyunundaki birkaç fotoğrafı ve videosu, Beni dışarı çıkar—bir sahnede tamamen çıplak olması nedeniyle—9 Mayıs’ta viral oldu. gri anatomi‘ın şapı, çıplak düşüncelerini dünyayla paylaşıyor.

“Bu bir beden, onu bir kez gördüğünüzde, onun her neyse, onun bir beden olduğunu anlıyorsunuz!” Jesse, 9 Mayıs bölümünde şunları söyledi: Gösteriden Sonra Canlı Yayında Neler Olduğunu İzle. “Sadece bunu o kadar da büyük bir anlaşma yapmamalıyım.”

ne zaman ev sahibi Andy Cohen Bir aktörün sahnede çıplak olmaya karar verdiğinde, fiziği hakkında “kendini iyi hissetmesinin” yardımcı olup olmadığı sorulduğunda, Jesse’nin basit bir cevabı vardı. “Öyle olduğunu hayal ederdim,” diye şakayla ekledi, “Bilmiyorum, bu yüzden bilmiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330318/watch-jesse-williams-respond-to-buzz-about-his-full-frontal-nudity-on-broadway?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir