Jesse Williams, Yeni Broadway Şovunda Çıplak Olmaktan ‘Korkuyor’ – Hollywood Life


Jesse Williams, Broadway şovundaki soyunma sahnesini yeni bir röportajda ‘Take Me Out, ‘korkutucu ve zorlu’ bir şey olarak nitelendirdi.

Jesse Williams40 yaşındaki Broadway’deki ilk çıkışıyla ilgili korkularını ortaya koyuyor. Beni dışarı çıkar. Aktör, şovda sahnede çıplak soyunmak zorunda kaldı ve yeni bir röportajda bunu yapmanın kendisini “korktuğunu” itiraf etti. Altıncı Sayfa.

Çıkışa, “Korkmuştum ama sonra Tanrı’dan bunu istediğimi fark ettim” dedi. “Korkmak için sordum. Korkunç ve zorlayıcı bir şey yapmak istedim ve bunu kazanmamı sağladı ve kendimi canlı ve rahat hissetmeme neden oldu.”

Jesse Williams
Jesse Williams yeni Broadway şovunda soyunuyor. (Rob Latour/Shutterstock)

2002’de yayınlanan oyunun yeniden canlandırılmasında kısa süre önce eşcinsel olduğu ortaya çıkan bir beyzbol oyuncusu Darren Lemming’i canlandıran Jesse, Dr. Jackson Avery rolünden ayrıldığını duyurdu. Grey’in Anatomisi 12 sezonun ardından Mayıs 2021’de. O zamandan beri prodüksiyona başlamadan önce “biraz gergin” olmasına rağmen sahnedeki yeni rolünü minnetle üstleniyor.

“Dürüst olmak gerekirse, ben sadece bu heyecanı yapıyorum. yerleşmesine izin vermem. İyi olacağını biliyorum. Sadece buna inanmam ve öne eğilmem gerekiyor, ”diye daha da duygularını açıkladı. “Bunu söyledikten sonra, her şey hakkında inanılmaz derecede mütevaziyim. Burada olmakla bir işim yok. Bunu daha önce hiç yapmadım.”

Jesse Williams
Jesse Williams, önceki bir etkinlik sırasında. (Matt Baron/Shutterstock)

“Hayatımda daha önce hiç üç perdelik bir oyun oynamadım” diye ekledi. “Bu seviyede bir şey deneme fırsatı için sadece saygı ve minnet duyuyorum. Benim için vahşi.”

Jesse, korkularıyla yüzleşmenin yanı sıra, oyunculuğa başlamadan önce altı yıl boyunca yaptığı Philadelphia devlet okulu öğretmeni olarak edindiği deneyimin, yeni sahne oyunculuk kariyerinde kendisine yardımcı olduğunu itiraf etti. “Çok benziyorlar” dedi. “Orada olmak istemeyen bir grup insanın dikkatini çekmeli ve onları meşgul ve teşvik etmelisiniz. [It’s a] çok benzer beceri seti.”

Jesse ayrıca yeni “zorluğunu” başka bir finansal düzeye taşıyor. Bildirildiğine göre haftada 1.668 dolar kazanıyor. Beni dışarı çıkar 6,2 milyon dolarlık artı 183.000 dolarlık artıkların aksine Grey’in Anatomisi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/06/jesse-williams-terrified-naked-broadway-show-interview/

Yorum yapın