Jesse Williams Resmi Olarak Grey’s Anatomy’ye Dönüyor


Jesse Williams geri dönüyor Grey’in Anatomisi-birden fazla şekilde.

12 sezonun ardından Mayıs 2021’de tıp dizisinden ayrılan 41 yaşındaki oyuncu, 3 Kasım’da yayınlanan E! Haber onayladı. Sadece bu değil, aynı zamanda kamera arkasına da dönüyor.

“Sınıra Vardığımda” başlıklı bir bölümde, Meredith (Ellen Pompeo) Jackson ile tekrar bir araya geldiği Boston’a bir ziyarette bulunur. Williams, rolünü yeniden canlandırmanın yanı sıra dördüncü bölümü olan bölümü de yönetecek. Grey’in toplam yönetmenlik çabası.

Debbie AllenJackson’ın annesi Catherine’i oynayan oyuncu da bölümde görünecek.

Ne zaman Grey’in izleyiciler en son Jackson’ı gördü, o ve April (Sarah Drew) 18. sezon finalinde konuk olarak hayranlarını hayran bıraktı, Gray Sloan’da bir asansörde öpüştüler ve ilişkilerinin çok fazla geri döndüğünü doğruladı.

Sezonun başlarında, Jackson ve April—veya Japril, Grey’in Jackson’ın ailesinin vakfını yönetebilmesi için kızları Harriet ile birlikte Beantown’a gitmek için toparlandı ve Seattle’dan ayrıldı.

Ancak, çok heyecanlanmayın, Japril-heads, çünkü Sarah gelecek bölümde görünmeyecek.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350822/jesse-williams-is-officially-returning-to-lessigreatergrey-s-anatomylessigreater-as-a-guest-star-and-director?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir