Jesse Williams, Çıplak Sızıntının Oyun Bilet Satışlarını Nasıl Etkilediğini Paylaştı


Jesse Williams perdeyi geri çekiyor.

Oyuncu, Broadway prodüksiyonunda tam önden performansının bir videosunun ardından sahneye çıkarken nasıl hissettiğini paylaştı. Beni dışarı çıkar sosyal medyaya sızdırıldı – ve viral klibin izleyici katılımını nasıl etkilediği.

Jesse, “Performansı etkilemedi” dedi. Hollywood Muhabiri 6 Haziran’da “Ama kesinlikle bilet satışlarını iyileştirdi.”

bu Grey’in Anatomisi star, tiyatronun telefon yasağına rağmen bir seyirci tarafından çekilen çıplak sızıntı hakkında nasıl hissedileceğini hala “işlediğini” kaydetti.

“Ortaya çıkan şeyler vardı ve bu konuda tasasız olabilirseniz, gülüp geçebilirsiniz” dedi. “Ama sonra gerçekte ne olduğunu ve ne olduğunu da düşünürsünüz: İçeri girdiniz ve telefonlarınızı kaldırmayı kabul ettiniz ve yaptığımız şeyi filme almamayı kabul ettiniz – orası bizim özel, kutsal bir alandır. bir şey yaparken – ve sen onu ihlal ettin ve sadece ihlal etmedin, onu ihlal ettin ve sonra ‘F–k, dünya için internete koyayım’ dedin, bu iyi değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333906/jesse-williams-reveals-how-unfortunate-nude-video-leak-has-impacted-ticket-sales-for-broadway-play?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel