Jesse Tyler Ferguson ve Kocası Justin Mikita 2. Bebek Bekliyor


Jesse Tyler FergusonModern Ailesi genişliyor!

27 Mayıs’ta oyuncu, eşiyle birlikte olduğu heyecan verici haberi paylaştı. Justin Mikita 22 aylık oğlu için “çok heyecanlı” olduğunu ekleyerek Instagram’da bir videoda başka bir çocuğu ağırlayacaktı, beckettkardeş sahibi olmak.

Uzun bir başlıkta Jesse, “Büyüyen ailemiz bu sonbaharda dört kişilik bir aile olacak!” dedi.

Oyuncu, 24 Mayıs’ta Teksas, Uvalde’deki yıkıcı okul saldırısı ve ülke genelinde üreme haklarına ve trans haklarına yönelik tehditler arasında mevcut siyasi iklimi tartışmak için bu anı kullandı.

Jesse, “Şu anda bu ülkedeki insanların çoğu gibi, ülkenin dört bir yanındaki saldırılara karşı kalbimiz kırıldı – anlamsız silah şiddetinden devletin trans ailemize yönelik saldırılarına ve kadınların üreme sağlığına yönelik saldırılara kadar.”

bu Modern aile star, Justin ile birlikte yarattığı kar amacı gütmeyen kuruluşun, Pronoun’un “yerde LGBTQIA+ eşitliği için savaşan inanılmaz kuruluşlar için fon toplamaya” devam ettiğini belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332686/jesse-tyler-ferguson-and-husband-justin-mikita-expecting-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel