Jesse Palmer, Bekarlığa Vedada Kuralların “Kırılacağını” Söyledi


İki Bekarlığa veda, eğlencenin iki katı… ve dramanın iki katı demektir.

Ev sahibi Jesse Palmer hepsini döktü bekarlığa veda çay sadece E! Haberler’ Günlük Pop 7 Temmuz’da hayranların yıldızlardan görmeyi bekleyebilecekleri alay konusu Gabby Windey ve Rachel Recchiave kalplerini kazanmaya çalışan erkekler.

Palmer, “Bütün sezon boyunca iki bekarlığa sahip olmak, bu ilk kez oluyor,” dedi. “Yani, birçok kuralın çiğneneceğini düşünüyorum.”

Hayranlar, dizinin son 26. sezonunda Gabby ve Rachel ile tanıştırıldı. Bekâr. Kadınlar bekarlığa veda etti Clayton Echard‘ın sezon boyu önde giden oyuncularından sonraki son ikisi, Susie Evans‘, Fantasy Suites ayrılıyor. Şok edici bir olayda, her iki kadını da ailesiyle tanıştırdıktan sonra terk etti, bunun yerine Susie’yi geri kazanmayı denemeyi seçti (ki daha sonra yaptı).

Palmer, bu sezonun önde gelen kadınları hakkında, “Aşkı bulma fırsatına sahip olmayı Rachel ve Gabby’den başka hak eden iki kişi yok,” dedi. Ancak bu, aşkı bulmanın kendi zorluklarıyla gelmeyeceği anlamına gelmez, çünkü bayanlar dünyadaki en büyük erkek grubuyla karşı karşıya kalacaklardır. bekarlığa veda Tarih.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337230/bachelorette-host-jesse-palmer-teases-rules-are-gonna-get-broken-this-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir