Jesse Garcia, Eva Longoria’yı Övdü (Özel) – Hollywood Life


jesse garcia olarak yıldızlar Richard Montañez içinde Ateşli Ateş, Richard’ın bir Frito Lay temizlikçisinden nasıl başarılı bir iş adamına dönüştüğünün ilham verici gerçek hikayesi. Richard, küresel bir atıştırmalık fenomeni haline gelen Flamin’ Hot Cheetos’u kendisinin icat ettiğini iddia etti. dümeninde Ateşli Ateş öyleydi Eva longoria ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesinde. HollywoodLife, Jesse ile Eva ile birlikte çalışmak hakkında ÖZEL bir şekilde konuştu.

Eva longoria
Eva Longoria sette ‘Flamin’ Hot’u yönetiyor. (Projektör Resimleri)

Eva ve ben birbirimizi geçmiş yaşamlarda tanıyorduk. Bunu açıklayabilmemin tek yolu bu, dedi Jesse. “Birbirimizi yıllardır tanıyoruz ama test süreci boyunca bile gerçekten konuşmadık. Bir iki çift sohbetimiz olurdu. Sonra ayırttım ve aynı sayfada olduğumuzu biliyorduk. Aynı filmi çekiyorduk ki bu önemli. Birbirimize derin bir güvenimiz vardı ve filme ihanet etmeyeceğimizi biliyorduk çünkü buna sahip değilseniz ve bu her zaman oluyor, güven pencereden uçup gidiyorsa… O. O benim için en özel insanlardan biri.”

Richard’ın kitabını okuyarak, Bir Oğlan, Bir Burrito ve Bir Kurabiye: Kapıcıdan Yöneticiye, ve filmi çekerken Jesse, “gerçekten hiçbir şeyi olmayan, zorlu bir genç hayatı olan ve sonunda kapıcı olarak işe alınan bir adam hakkındaki bu ilham verici hikayeden etkilendi ve sonra o ve karısı Judy ortaya çıktı.” şimdi Flamin’ Hot Cheetos olarak bildiğimiz şeyin temeli olan sıcak bulamaçla. Bu yüzden, pek bir şey olmayandan bugün olduğu şeye ters bir yolculuk gibiydi.

jesse garcia
‘Flamin’ Hot’daki Jesse Garcia. (Projektör Resimleri)

Devam etti, “Fazla param yoktu. Ailemin büyürken fazla parası yoktu. Wyoming’de küçük bir kasabada büyüdüm ve fırsatlar bol değildi. Yapmamız gerekeni yaptık ve ben biraz risk aldım ve orada daha büyük şeyler olduğunu biliyordum ve X kadar yıl sonra burada oturup seninle konuşuyorum.

Richard’ın da filmde bir kamera hücresi var. Jesse, Richard, karısı Judy ve çocuklarının parkta Flamin’ Hot Cheetos torbaları dağıtılırken göründüklerine dikkat çekti. Tam bir çember anı! Ateşli Ateş artık Hulu ve Disney+’ta mevcut.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/10/flamin-hot-movie-jesse-garcia-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir