Jessa Duggar, Jill’in Bebek Duşunda Aldatıldığı İddiasına Geri Döndü


31 yaşındaki Jill, Jessa’ya ve babalarıyla olan ilişkisine duyduğu sevgiden başka bir şeye sahip değil gibi görünüyor. Jim Bob Duggar’ın fotoğrafı. biraz daha karmaşıktır. Mayıs ayında E! Haber, Jill’in bir psikoloğa verdiği, Jim Bob’un Duggar patriğinin görüşleriyle mutlaka uyuşmayan aile kararları vermeye başladıktan sonra “oldukça kontrolcü, korkulu ve gerici” davranışlar sergilediğini anlatan alıntıları içeren mahkeme belgelerini elde etti.

Jill’in değerlendirmesinin Nisan 2021’de gerçekleştiğini belirten belgeler, “Ara sıra bir aile grubu ileti dizisi hakkında mesajlaşırız, ancak onun etrafında olmaktan ve sadece takılmaktan rahat hissetmiyorum.” şu an sağlık.”

E! Haber, o sırada yorum yapmak için Jim Bob’a ulaştı, ancak geri dönmedi.

Geçen yıl Jill, Duggar ailesinin evini “birkaç yıldır” ziyaret etmediğini paylaştı ve kendisinin ve 33 yaşındaki Derick’in bunun yerine “zihinsel, duygusal sağlığımıza ve tüm bunlara öncelik vermeye” karar verdiğini açıkladı.

dedi bir YouTube kanalındaki video“Eşiğimiz – biz buna diyoruz – hayatın bu döneminde bizim için biraz daha düşük, kendi hayatımızda çok şey oluyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337223/jessa-duggar-claps-back-on-claim-she-was-snubbed-at-sister-jill-duggar-s-baby-shower?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir