Jess Girod kimdir? ‘Bekar’ Yarışmacısı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


jess girod


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: ABC

  • Jess Girod, ‘The Bachelor’un 27. sezonunda yarışmacıydı.
  • Zach ile ilişkileri hakkında aynı sayfada olmadıkları için memleket tarihlerinden önce elendi.
  • Jess Florida’da Mal Koordinatörü olarak yaşıyor ve çalışıyor.

Jess Girod elenmiş olabilir Bekâr, ama yine de sezon boyunca tatlı kişiliği ve vücut parıltısına olan sevgisiyle hayranların favorisi oldu. Jess, elenmesinden bu yana ilk kez 14 Mart’ta gösteriye geri dönecek. Kadınlar Her Şeyi Anlatırnerede yüzleşeceği Zach Shallcross ayrıldıklarından beri ilk kez. Jess, 6 Mart’taki bölümde, Zach’e neden henüz bire bir randevu almayan tek kişinin kendisi olduğunu sorguladıktan sonra eve gönderildi.

Zach, Jess’e ilişkileri hakkında hâlâ güçlü duygular beslediği ve bire bir görüşmenin önemli olmadığı konusunda güvence vermeye çalıştı. Ancak, onun kendisi ve ilişkileri için hak ettiği şekilde savaştığını hissetmiyordu. “Evleneceğim adamın beni randevuya çıkarmasını istemek çok mu çılgınca?” Jess merak etti. Karşılıklı olarak yollarını ayırdılar ve Jess gözyaşları içinde ayrıldı. Aşağıda 23 yaşındaki hakkında daha fazla bilgi edinin.

jess girod
Jess Girod, ‘The Bachelor’un 27. sezonunda. (ABC)

1. Jess Ne Yapar?

Jess, Orlando, Florida’daki Neiman Marcus Group’ta Kadınların Çağdaş bölümünde Ürün Koordinatörü olarak çalışıyor. LinkedIn. Ocak 2022’den beri şirkette çalışmaktadır. Ondan önce yedi ay süreyle kısa bir süre Anestezi Danışmanı olarak çalışmıştır. Ağustos 2019’dan Mayıs 2021’e kadar Tally & Fin’de Satış Temsilcisi olarak görev yaptığı için, önceki işi daha çok mevcut pozisyonuyla ilgiliydi.

2. Jess Nerede Okula Gitti?

Jess, Florida Eyalet Üniversitesi’ne girdi ve 2021’de Perakende Girişimcilik ve Mağazacılık bölümünden mezun oldu. Bağış Toplama Koordinatörü ve Yeni Üye Eğitiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığı Zeta Tau Alpha kız öğrenci yurdunun bir üyesiydi. Jess, “FSU, en harika anılar ve arkadaşlarla dolu en tatlı ev olduğunuz için teşekkür ederim” diye yazdı. instagram Mart 2021’de mezuniyetinin şerefine. “Dört yıl senin için yeterli değildi!

jess girod zach
Jess Girod, bu sezonun başlarında Zach’ten bir gül alıyor. (ABC)

3. Jess Kaç Yaşında?

Jess, bu sezonun genç kadınlarından biriydi. Bekâr. 2022 sonbaharında şovu çektiklerinde henüz 23 yaşındaydı. Ancak, 24. yaş gününü Şubat 2023’te kutladı. Çok genç olmasına rağmen Jess aşkı bulmaya hazır olduğunu biliyordu. Jess, “Olgun biri, bir eşten ne istediğini biliyor ve ruh eşinden daha azıyla yetinmek istemiyor,” dedi. ABC biyografisi ortaya çıkarır. “Jess kendini umutsuz bir romantik olarak tanımlıyor ve bir Taylor Swift şarkısına layık peri masalı aşkına hazır.”

4. Jess Hangi Milliyettendir?

Jess, Porto Rikolu. “Jess, Porto Rikolu büyük bir aileden geliyor ve Zach’in onun hayatını renklendirmesi için hazır olmasını umuyor,” dedi. ABC biyografisi diyor.

5. Jess Bir Amigo Kızdı

Jess, ponponlarını üniversitede bir kız öğrenci yurdu için takas etse de, lisedeki amigo kız takımının bir üyesiydi. instagram. Bir tanesine “Ah, Cuma gecesi grup danslarını nasıl özleyeceğim” diye yazdı. instagram HS son yılındaki fotoğraf.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jess-girod-the-bachelor-5036254/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir