Jersey Shore’dan Vinny ve Durum Bir Eyfel Kulesi Yaptıklarını Ortaya Koydu – Hollywood Life


vinny ve mike


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Hiçbir şey söylemiyor Jersey Sahili üçlü gibi! Bu hafta boyunca Jersey Sahili: Aile Tatili bölüm Ön izleme, mürettebat öğle yemeği için oturdu ve yaramaz bir sohbete girdi. Sonrasında Snooki (Nicole Polizzi)35, önerdi Angelina Pivarnick36, “üçlü” olmalı Vinny Guadagnino35, işler R olarak derecelendirildi. Mike Sorrentino (Durum), 40, bir hakikat bombası attı. Mike, “Daha önce Eyfel Kulesi’ni yaptık ama asla kılıçları geçmedik” dedi. Angelina “kim?” diye sorduğunda, 40 yaşındaki “Ben ve Vinny” diye yanıtladı.

Nitelikli ayrıntılar gerekli olmasa da, Mike temel olarak rol arkadaşlarına kendisinin ve 35 yaşındaki başka biriyle üçlü yaptıklarını söyledi. Sonrasında Pauly D42, mürettebata bunun tam olarak nelerden oluştuğunu anlattı, Jenni Farley (JWOWW), 36, memnun olmadı. Jenni, “Hayatta keşke duymasaydım dediğim bazı şeyler var” dedi. “Mike ve Vinny, Eyfel Kulesi’nin ne olduğunu ve bunu kendilerinin yaptığını açıklıyor, ew.” Daha sonra, iki çocuk annesi erkeklere şu anda “bundan rahatsız olup olmadıklarını” sordu ve Vinny, “2009 tuhaf bir yıldı” dedi.

Tabii ki, Snooki de iki kuruşunu aldı ve MTV’nin tüm oyuncu kadrosunun bir sürü seks kasetine sahip olduğunu kaydetti. Ellerinde bize ait kaç tane seks kaseti olduğunu biliyor musun? Bu iğrenç,” dedi. “Üstelik odayı çarşafları yıkamadan paylaştık, iğrenç.” JWOWW bile, oyuncu kadrosunun realite TV şovu sırasında kaç kez seks yaptığının montaj klibine baktığında şok oldu. “Hepimizin kamera önünde seks yapacağımız gerçeği. 36 yaşındaki güzellik, ‘Tamam, önemli değil’ gibi alay etti.

MTV, bu akşamki bölümden önce bölüm önizlemesini paylaştıktan sonra, pek çok hayran, şok edici mahremiyet sırlarına verdikleri tepkilerle Twitter yorumlarını doldurdu. “Legit, Eyfel Kulesi’nin ne olduğuna bakmak zorundaydı! LOL keşke şimdi bu kadar eğitimli olmasaydım!”, bir hayran yazdıbir başkası araya girdi, “vinny çok komik ’50 milyon versem onunkini emerdim [Zack Clayton] D***’.” Klibin sonunda, Jenni vergi indirimlerinden şikayet edince oyuncular bir seks kasetini ne kadara satacakları hakkında da sohbet ettiler. Tabii ki, Vinny, Mike’ın yakın zamanda dolandırıcılıktan hapse atılmasına atıfta bulunmak zorunda kaldı. “Mike hariç tüm dünya vergi ödüyor” diye şaka yaptı. Daha sonra tüm ekip, “aman tanrım!”

Jersey kıyısı oyuncuları
2012’de ‘Jersey Shore’ oyuncu kadrosu. (Shutterstock)

Mike, Vinny, Snooki ve diğerleri, MTV’ler çıktığında ün kazandılar. forma göster 2009’da prömiyeri yapıldı. Ekibin çoğu, 2012’de yayınlanan son bölüme kadar altı sezon boyunca şovda kaldı. O zamandan beri, yıldızların tümü, 2012’nin hiti de dahil olmak üzere ağdaki birçok yan dizide kamera hücresi yaptı. Snooki ve Jwoww. Bu günlerde ekip ara sıra son taksit için birlikte parti yapmak için toplanıyor. Jersey Sahili: Aile Tatiliİlk olarak 2018’de yayına giren . Mevcut sezon her Perşembe MTV’de yayınlanıyor ve ayrıca Amazon Prime’da da izlenebiliyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/09/jersey-shore-vinny-the-situation-eiffel-tower-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir