Jersey Shore’dan Snooki, Kilo Mücadelelerinde Samimi Oluyor


Nicole “Snooki” Polizzi insanların bedenleri hakkında yorum yapan eleştirmenler için sert bir mesajı var.

Vücut şekillendiricilere karşılık verirken, Jersey Sahili yıldız ayrıca kilo ile kendi geçmiş mücadelelerinde samimi oldu.

Snooki 19 Temmuz’da yaptığı açıklamada, “Bunun birçok insan için bir sorun olduğunu biliyorum. Erkekler, kadınlar – bu bir sorun. Ve buna ağırlık deniyor,” dedi. TikTok. “Hayatım boyunca kilomla mücadele ettim. Lise harika değildi. Yemek yemiyordum. Zayıftım. Enerjim yoktu. Korkunç olmaya başlamıştı. Bu yüzden lise, kilomla benim için iyi bir yer değildi.”

Snooki, o sırada sıfır beden olmak istediğini hatırladı ve sayıyı elde etmesine rağmen hala “çok üzgün” hissettiğini söyledi. Reality TV kişiliği, deneyimlerin katılana kadar devam ettiğini söyledi. Jersey Sahili.

“Ben gibiydim, biliyor musun? Hayatımın tadını çıkaracağım,” diye hatırladı. “Ne yediğimi düşünmeden tadını çıkar ve bu saatte ancak yemek yiyebilirim ve ancak şu kadar kalori alabilirim. Yok kızım, ben de eğlendim. Biliyor musun, 21 yaşındayım dedim. Bir realite şovuna çıkıyorum, ne kadar havalı. Sadece keyfime bakacağım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380885/lessigreaterjersey-shorelessigreater's-snooki-gets-candid-on-her-weight-struggles-in-message-to-body-shamers?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir