Jersey Shore’dan Angelina Pivarnick, Vinny Tortorella ile Nişanlandı


Bu aile tatili romantik bir hal aldı.

Jersey Sahili yıldız Angelina Pivarnick nişanlı Vinny Tortorella.

27 Nisan programında Jersey Sahili: Aile Tatilioyuncular şu saatte kutluyordu: Vinny GuadagninoTortorella’nın doğum günü yemeğinde dizinin üstüne çöküp evlenme teklif etti. “Seninle yaşlanmak istiyorum,” diye ilan etti. “Seninle her şeyi deneyimlemek istiyorum, başka kimseyle deneyimlemek istemezdim. Birlikte, en iyi arkadaşım olarak, seni çok seviyorum. Sadece sana bir şey vermek istedim. Seni seviyorum Ang ve ben umarım benimle evlenirsin.”

Cevabı? “100 kez, evet.”

Esnasında 20 nisan bölümü, Tortorella bir sürpriz planladığını açıklamak için bir yapımcıyı kenara çektiğinde ilişkisinde bir sonraki adımı atmaya hazır olduğuna dair işaretler gösterdi. “Nişanlanmak istedim” dedi. “Bu gece olacak… O bilmiyor.”

Pivarnick’in nişanlandığına dair söylentiler ilk olarak Ocak ayında bir hayranın MTV yıldızının New Orleans’ta çekim yaparken teklif aldığını fark etmesiyle ortaya çıktı. O zaman, Nicole “Snooki” Polizzi ayrıca rol arkadaşının ilişki durumunu da doğruladı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372008/lessigreaterjersey-shorelessigreater-s-angelina-pivarnick-is-engaged-to-vinny-tortorella?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir