Jersey Shore’dan Angelina, JWoww’a Nişan Endişesi Konusunda Seslendi


Angelina, böylesine mutlu bir anın hemen ardından sorgulanmanın uzun süredir bir arkadaştan gelmesinin incitici olduğunu açıkladı.

MTV yıldızı, “İnsanların ‘Bunu çok hızlı yapmadığından emin olmak için seni arıyoruz’ demelerini anlıyorum, ama bu beni bir kenara çekip yapabileceğin bir şeydi,” diye devam etti MTV yıldızı. “Ben ve sen şahsen – kameralar çalışırken bile – beni ayrı ayrı kenara çekebilirdi ve masada yaptığını yapmayabilirdi.”

Konu aslına geldiğinde, Angelina kendisine yaklaşılma şeklini “gerçekten takdir etmedi” ve “Bu beni çok ama çok üzdü. Bu benim istediğim bir şey değildi ve bunu yapmak zorunda kalmak da istemedim” dedi. ona bak ve ağzından çıkanı gör.”

Bunun da ötesinde, JWoww’un yorumlarından sonra diğer oyunculardan destek hissetmediğini söyledi. Angelina, nişanından sonraki gün rol arkadaşlarıyla masaya oturdu. Nicole “Snooki” Polizzi Ve Deena Cortese sorular soran JWoww’a karşı itirazını dile getirmek için, ancak kadınların onun endişelerini reddettiğini hissetti.

“Tüm kızlar tarafından deli olarak adlandırılmak ve bunların ertesi gün olmaması, duygularımı itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.” Jersey Sahili: Aile Tatili Star sözlerine şöyle devam etti: “Bundan hoşlanmıyorum çünkü onların duygularını asla itibarsızlaştırmam. Bir şey hissettiklerinde bunun hesabını veririm. Sonra da ‘Tamam, peki, bu seni incittiyse özür dilerim. şu ya da bu için.”

Ancak Angelina, aynı muameleyi geri aldığını düşünmedi.

“Hepsi sadece deli olduğumu söylüyordu,” diye hatırladı, “Ve gördüğümde hissettiğim şeyin doğru olmadığını.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374694/lessigreaterjersey-shorelessigreater-s-angelina-pivarnick-calls-out-jenni-%22jwoww%22-farley-over-reaction-to-her-engagement?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir