Jerry Springer’in Ölüm Nedeni Açıklandı


hakkında daha fazla detay Jerry Springer‘nin ölüm nedeni doğrulandı.

Yönetmenliğini yapan efsane yayın sunucusu Jerry Springer Gösterisi 27 yıldır pankreas kanserinden öldü, temsilcisi ve arkadaşı Jean Galvin söylenmiş NBC Haberleri.

Jerry, E’ye yaptıkları açıklamaya göre, ailesinin kısa bir hastalık olarak tanımladığı şeyin ardından 27 Nisan’da Chicago banliyösünde evinde vefat etti! Haberler. 79 yaşındaydı.

Galvin, Springer’in ailesi adına yaptığı açıklamada, “Jerry’nin insanlarla bağlantı kurma yeteneği, ister siyaset, ister yayın, ister sokakta fotoğraf veya tek kelime isteyen insanlarla şaka olsun, denediği her şeydeki başarısının merkezinde yer aldı” dedi. E tarafından elde edilen ifade! Haberler. “Onun yeri doldurulamaz ve kaybı çok acı veriyor ama zekası, kalbi ve mizahıyla ilgili anılar yaşayacak.”

Ölüm haberinin ardından, Maury Povich talk show sunucusuna saygılarını sundu ve onu “neşeli, zeki ve kendi yolunda benzersiz bir şovmen” olarak tanımladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372700/jerry-springer's-cause-of-death-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir