Jerry Springer 79 Yaşında Öldü – Hollywood Life


Jerry Springer


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: ITV/Shutterstock

Jerry Springer’ın Aile, 27 Nisan’da talk-show sunucusunun öldüğünü doğruladı. 79 yaşındaydı. Aileden yapılan açıklamada, “Jerry’nin insanlarla bağ kurma yeteneği, denediği her şeydeki başarısının merkezinde yer alıyordu; ister siyaset, ister yayın, ister sokakta bir fotoğraf veya bir kelime isteyen insanlarla şaka olsun.” “Onun yeri doldurulamaz ve kaybı çok acı veriyor ama zekası, kalbi ve mizahıyla ilgili anılar yaşayacak.” Sözcüye göre Jerry, Chicago banliyölerindeki evinde “huzur içinde öldü”. Ölümünden birkaç ay önce kanser teşhisi konmuştu.

Merhum yıldız en çok ev sahipliği yapmasıyla biliniyordu. Jerry Springer Gösterisi2018’de sona ermeden önce 27 sezon yayınlandı. Televizyona çıkmadan önce, 1977’de bir dönem Cincinnati belediye başkanı olarak görev yaptı. Jerry Springer Gösterisi 1991’de prömiyeri yapıldı.

Jerry Springer
Jerry Springer programında. (ITV/Shutterstock)

Jerry son yıllarda daha düşük bir profil tutmasına rağmen, yarışmacı olarak göründü. Maskeli Şarkıcı 2022’de. Jersey Sahilikatıldığı yer Snooki “Nicole” Polizzi Ve Deena Cortese Deena’nın arka bahçesinde kendilerine ait bir talk-show yapmaya çalışırken. 2019’dan 2022’ye kadar başka bir televizyon programı daha yaptı. Yargıç JerryJerry’nin hukuk fakültesi deneyimini mahkeme salonunda kullandığını gösteren . Ancak gösteri üçüncü sezonundan sonra iptal edildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/jerry-springer-dead/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir