Jerry Seinfeld, TV Annesi Liz Sheridan’ın 93 Yaşındaki Ölümüne Tepki Verdi – Hollywood Life


Jerry Seinfeld


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: John Salangsang/Shutterstock

Aktris Liz Sheridanen çok komik, sevgi dolu anneyi oynamasıyla bilinir. Jerry Seinfeld‘ Jerry kendi adını taşıyan şovunda öldü. New Yorklu, 93 yaşında eceliyle Cuma günü saat 02:30’da öldü. TMZ raporlar.

Komedyen, “Liz her zaman bir oğlunun isteyebileceği en tatlı, en iyi televizyon annesiydi” diye başladı. Twitter’da yürekten bir haraç. “Şovumuza her geldiğinde benim için en sıcak duyguydu. Onu tanıdığım için çok şanslıyım.”

Liz 1990’dan 1998’e kadar Jerry’nin gülünç derecede aşırı korumacı ama sevecen annesi Helen Seinfeld’i canlandırdı. Serinin 21 bölümünde yer aldı ve dört ana başrol dışında dizinin dokuz sezonunda rol alan tek oyuncuydu. 90’lar komedisi.

Tesadüfen, ölümü birbiri ardına iki hafta sonra geldi. Seinfeld anne, Estelle Harrisaynı zamanda 93 yaşındaydı. Oynayan eşit derecede komik aktris George Costanza‘in annesi Estelle de televizyondaki oğlundan Twitter’da dokunaklı bir övgü aldı. “En sevdiğim insanlardan biri öldü – televizyon annem, Estelle Harris. Onunla oynamanın ve muhteşem kahkahasının tadını çıkarmanın keyfi bir zevkti. Sana tapıyorum, Estelle. Ailene sevgiler. Şimdi ve her zaman huzur” diye yazdı.

Jerry ve George, şovda New York’taki zorba anneleri hakkında sık sık birbirlerine hava attılar – elbette sevgiyle.

Liz Sheridan, Barney Martin
Barney Martin ve Liz Sheridan, ‘Seinfeld’de Jerry Seinfeld’in ebeveynleri olarak. (Shutterstock).

Ek olarak SeinfeldLiz ayrıca NBC sitcom’da Raquel Ochmonek olarak tekrar eden bir role sahipti. ALF1986-1990 yılları arasında yürütülmüştür. Televizyona çıkmadan önce Liz, New York City’deki Big Apple gece kulüplerinde dansçı olarak çalışmaya başladı. James Dean o büyük vurmadan önce Sebepsiz İsyan ve Cennetin Doğusu. Bir kitap yazdı, Dizzy ve Jimmy: James Dean ile Hayatım: Bir Aşk Hikayesi, 1952 New York’ta birbirlerinin ilk romantik aşkları olduklarını ayrıntılarıyla anlatıyor.

“Harika zamanlar geçirdik […] ayrılmak istemedik” diye yazdı. “Bir yer bulduk ve birlikte yaşadık… [b]gerçekten büyük vurmadan önce.” Dean Hollywood’u takip ederken gelecekleri için kesin bir plan yapılmadığında, ilişkileri sonunda sona erdi. Bir röportajda, “Bu kariyere sürükleniyordu ve onu takip edemedim” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/jerry-seinfeld-reacts-liz-sheridan-death-seinfeld-mom/

Yorum yapın