Jerrod Carmichael, Globes’ta Tom Cruise, Kanye West ve Will Smith’i Eleştirdi – Hollywood Life


Jerrod Carmichael, Globes'ta Tom Cruise, Kanye West ve Will Smith'i Eleştirdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Komedyen Jerrod Carmichael 10 Ocak’taki 2023 Altın Küre Ödülleri sırasında pek çok izleyiciyi güldürdü – özellikle de kazı yaptığında tom Dolaşmakbilim bilimi, Niyet demirci ve Kanye Batı. Üç saatlik yayının yarısına gelmişti – açılış monologunda HFPA’yı hedef aldıktan sonra – ilk defa atış yaptı. Top Gun 2 aktörün 2021’de Hollywood Yabancı Basın Derneği’ni protesto etmek için üç Altın Küre ödülünü iade etme kararı.

Jerrod sahnede elinde üç kupa tutarken, “Hey, kuliste bunları buldum,” dedi. “[It’s the] Tom Cruise’un iade ettiği üç Altın Küre ödülü. Ben sadece kısaca ev sahibiyim ya da her neyse, ama bir fikrim var, belki bu üç şeyi alıp onları güvenli bir şekilde iade etmek için takas edebiliriz. kabuklu Miscavige

Shelly Miscavige, Scientology liderinin karısı Davut Miscavige, ancak Shelly uzun yıllardır ortalıkta görünmüyor. Aslında, eski Scientology üyesi Leah Remini sık sık Shelly’nin nerede olduğunu sorguladı. Ve Tom bir dinin mensubu, yani bu, aktöre ve onun uyguladığı dine açık bir kazıydı.

Jerrod Carmichael, Globes'ta Tom Cruise, Kanye West ve Will Smith'i Eleştirdi - Hollywood Life
Altın Küre, Jerrod Carmichael’ı (Shutterstock) ağırlıyor

Jerrod’un Tom ve Scientology hakkındaki şakasının ardından, yönetmene seslenirken Kanye West’i kazıdı. steven Spielberg. Sahneden Steven ile konuşurken Jerrod, “Gördüm. [your movie] Fabelman’lar Kanye ile ve aslında onun için her şeyi değiştirdi. Steven şakayı sevdi, dua eden ellerini kaldırdı ve güldü.

Ardından Jerrod, Will Smith’e bir çekim yapmak için içeri girdi ve oyuncuya bir fahri ödül verildiğini söyledi.Kaya hudson TV’de erkekliği sergilediği için “Ödülü” – 2022 Oscar tokatında açık bir kazı. Rock Hudson, yüzyılın ortalarında Hollywood’un Amerikan erkekliği idealini temsil eden çok yakışıklı bir aktördü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/10/jerrod-carmichael-disses-tom-cruise-kanye-west-will-smith-golden-globes-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir