Jeremy Renner Kar Temizleme Kazasından Bu Yana İlk Kez Koşu Yapıyor


Jeremy Renner kar küreme kazasından sonra bir ayağını diğerinin önüne atarak iyileşmeye devam etti.

Ve son zamanlarda, Şahin göz star, hayranlarıyla bazı yeni ilerlemeler paylaştı; Ocak olayından bu yana ilk kez hafifçe koşarken çekilmiş bir videosunu yayınladı.

Renner, 18 Mayıs’ta Instagram Hikayelerinde Boost Koşu Bandı’nda çekilmiş görüntülerinin yanı sıra “Kırık kaval kemiği için ağırlık destekli kaldırma ile çok hafif bir koşuya ilk deneme,” diye yazdı. “Acı benim için ilerlemedir.”

Sosyal medya gönderisi, mikro yerçekimi koşu bandı kullanarak iyileşme yolculuğunu sergileyen en son klipti. Ancak daha önce üzerinde yürüdükten sonra açıkladığı gibi, bu yeni bir başarıydı.

“Yeni bir aktivite, değil mi?” the İntikamcılar aktör dedi. “Bu alışık olmadığım bir hareket. Yürümek ve hızlı koşmak çok farklı kas grupları.”

Ancak Renner, önünde hala uzun bir yol olduğunu belirterek, “Bacak hala kırık. Titanyuma şükürler olsun” dedi.

Video, Renner’ın yılbaşında evinin bulunduğu Nevada’da bir kar temizleme aracının altında kalmasından dört buçuk ay sonra geliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374979/jeremy-renner-jogs-for-the-first-time-since-snowplow-accident-in-marvelous-health-update?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir