Jeremy Renner Kar Temizleme Kazasında 30’dan Fazla Kemiği Kırdığını Açıkladı


Otuz. Bu kadar kemik Jeremy Renner üzerinden kar küreme makinesi geçince kırıldı.

bu İntikamcılar yıldız, yılbaşında geçirdiği kazadan sonra iyileşme yolculuğunu sosyal medyada belgeliyor ve geçtiğimiz günlerde hastaneden eve döndüğünü ortaya çıkardı. 21 Ocak’ta hayranlarına destekleri için teşekkür ederken korkunç sakatlığı hakkında daha fazla ayrıntı verdi.

“Sabah antrenmanları, kararlar hepsi bu yeni yılda değişti” diye yazdı instagram, özel bir konutta bir hastane yatağında yatarken ve fizik tedavi görüyormuş gibi görünen bir fotoğrafının yanında. “Bütün ailem için bir trajediden doğdu ve hızla harekete geçirilebilir aşkı birleştirmeye odaklandı.”

bu Kingstown Belediye Başkanı aktör devam etti, “Ailem ve ben için mesajları ve düşünceleri için HERKESE teşekkür etmek istiyorum… Hepinize çok sevgi ve minnettarım. Bu 30’dan fazla kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlarla olan sevgi ve bağ gibi onarılacak, güçlenecek. derinleşiyor. Hepinize sevgiler ve bereketler.”

Renner’ın İntikamcılar ortak yıldız Chris Hemsworth yorum yaptı, “Sen bir şampiyon arkadaşın [sic]! Seni seviyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362250/jeremy-renner-says-he-broke-more-than-30-bones-in-snowplow-accident?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir