Jeremy Renner, Kar Temizleme Aracıyla Yaralandıktan Sonra Muhtemel BT Taraması İçin Servise Alındı ​​– Hollywood Life


Jeremy Renner, Kar Temizleme Aracıyla Yaralandıktan Sonra Muhtemel BT Taraması İçin Servise Alındı ​​– Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Jeremy Renner korkunç kar küreme kazasından sonra iyileşme yolundaki son adımında morali yüksek görünüyordu. bu Şahin göz 51 yaşındaki yıldız evine gitti Instagram Hikayeleri 13 Ocak Cuma gecesi geç saatlerde, CT taraması için kullanılan bir Canon bilgisayarlı tomografi makinesiyle tekerlekli sandalyeyle bir hastane odasına götürülürken çekilmiş bir videosunu paylaşmak için. Kısa klibin altına “Hepinize çok özel bir gece diliyorum” notunu düştü.

Videoda Marvel yıldızı tıbbi personel tarafından çevriliyken, Jeremy’nin ailesinden iyileşmesinde de büyük bir yardım eli vardı. Neredeyse bir hafta önce, Jeremy’nin annesi ve küçük kız kardeşi Twitter’ında paylaştığı bir klipte, hastane yatağında otururken saçlarını yıkadı. “’Harika değil’ bir YBÜ GÜNÜ, döndü [an] ablam ve annemle harika bir spa günü” dedi. tweet attı bir kalp emojisi ile. “Çok teşekkür ederim.”

Jeremy’nin kardeşi kaplıca tedavisinden sadece bir gün önce, oyuncu uçakla hastaneye kaldırıldığından ve künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmaların ardından ameliyat olduğundan beri ilk ifadesini verdi. Hayranların ve Marvel rol arkadaşlarının sevgi ve desteğini de takip etti. Chris Evans, Mark Ruffalo, ve Hailee Steinfeld. “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkür ederim. 🙏” İntikamcılar yıldız yazdı. “Artık yazamayacak kadar berbat durumdayım. Ama hepinize sevgilerimi gönderiyorum.”

Jeremy’nin kaza geçirmesinden kısa bir süre sonra, Washoe İlçesi Şerif Ofisi bir basın toplantısında yıldızın, kar küreme makinesi onu ezdiğinde arabası karla kaplı olan bir akrabasına yardım ettiğini duyurdu. Şerif, “Bay Renner, kişisel aracını sıkıştığı yerden başarıyla çektikten sonra, aile üyesiyle konuşmak için PistenBully’sinden (kar kedisi) indi,” dedi. Darin Balam açıkladı. “Yürüyen PistenBully’yi durdurmak için Bay Renner, PistenBully’nin sürücü koltuğuna geri dönmeye çalışıyor. Araştırmamıza göre Bay Renner tam bu noktada PistenBully tarafından eziliyor” diye ekledi. Ayrıca herhangi bir faul oyununa da itiraz etti ve bunun “trajik bir kaza” olduğu sonucuna vardı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/14/jeremy-renner-ct-scan-snowplow-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir