Jeremy Renner Kar Küreme Kazasında Yeğenini Kurtardığı İçin Hiç Pişman Değil – Hollywood Life


Jeremy Renner


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Jeremy Renner ile yeni bir röportajında ​​yine bir kar küreme kazasında yeğenini kurtarmak için hayatını riske atacağını itiraf etti. Diane Sawyer için ABC Haberleri. 52 yaşındaki aktör, 6 Nisan’da yayınlanacak özel bir programda kazayla ilgili deneyimini anlatmak için yayıncıyla görüştü. İlk ön izlemede Jeremy, kazayla ilgili korkuları ve anıları hakkında konuştu.

Jeremy duygusal bir anda pişmanlık duymadığını ve yeğenini bir kez daha kurtarmaya çalışmaktan çekinmeyeceğini gösterdi. Bir klipte “Tekrar yapardım” dedi ve Diane şaşırmış göründüğünde yeğenini güvende tutmak için her şeyi yapacağını yineledi. “Evet, tekrar yapardım, çünkü yeğenime kadar gidiyor.”

Özel programda ayrıca röportajlar da yer alacak. Şehir kazanın hemen ardından amcasını gördüğünü hatırlayan kurtardığı yeğeni de dahil olmak üzere aktörün sevdikleri. “Onu kafasından akan bir kan havuzunda mükemmel bir şekilde görürdüm. Ona koştum. Yaşadığını sanmıyordum” dedi.

Jeremy ayrıca kazanın hemen ardından hatırladığı şeyleri de düşündü ve “tüm” acıyı hatırladığından bahsetti. “Her an uyanıktım” dedi. “Vücudum nasıl görünüyor? Bir bilim deneyi gibi bir omurga ve beyin gibi mi olacağım?

Jeremy Renner Kar Küreme Kazasında Yeğenini Kurtardığı İçin Hiç Pişman Değil - Hollywood Life
Jeremy, Diane Sawyer ile yaptığı röportajda yaşadığı korkunç kazadan bahsetti. (Broadimage/Shutterstock)

Kazayı yansıtmanın yanı sıra, Şahin göz star ayrıca, iyileşme süreci boyunca kendisini “şanslı” olarak gördüğünü söyledi ve kazadan önce yaptığı gibi aksiyon filmlerinde dublörlük yapmaya geri dönmek istediğini açıkladı. Ben hayatta kalmayı seçtim, dedi. “Bu deneyimde çok fazla et ve kemik kaybettim, ancak sevgi ve titanyumla yakıt ikmali yaptım ve yeniden dolduruldum.”

Jeremy, sosyal medyada geçirdiği kazadan bu yana zaman zaman hayranlarına sağlığı hakkında güncellemeler verdi. Geçenlerde, 26 Mart Pazar günü meydana gelen kazadan bu yana koşu bandında yürüdüğü ilk videosunu paylaştı. instagram.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/29/jeremy-renner-no-regrets-snow-plow-accident-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir