Jeremy Renner Kar Küreme Kazası Sırasında 30 Kemik Kırdı – Hollywood Life


Jeremy Renner Kar Küreme Kazası Sırasında 30 Kemik Kırdı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Jeremy Renner Sadık hayranlarına, Aralık ayında bir kar küreme makinesinin altında kaldığında 30’dan fazla kemiğini kırdığını paylaşarak iyileşmesine bir göz attı. Yeni görsel paylaşımlarında 52 yaşındaki oyuncu, evinde bir hastane yatağında fizyoterapistle çalışırken bacağını havaya kaldırmış halde görülüyor. 21 Ocak Cumartesi günü paylaşılan görüntüye “Sabah antrenmanları, kararlar hepsi bu yeni yılda değişti” diye yazdı. “Tüm ailem için bir trajediden doğdu ve hızla harekete geçirilebilir aşkı birleştirmeye odaklandı” dedi.

bu Şahin göz yıldız ayrıca hayranlarına destekleri için teşekkür etme fırsatı buldu. Mesajları ve ailem ve benim için düşünceleri için HERKESE teşekkür etmek istiyorum” diye devam etti. “Hepinize çokça sevgi ve saygılar. Bu 30’dan fazla kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar arasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi gibi, iyileşecek, güçlenecek.”

Jeremy Renner Kar Küreme Kazası Sırasında 30 Kemik Kırdı – Hollywood Life
Jeremy Renner, üzerinden kar küreme makinesinin geçmesinin ardından evinde iyileşiyor. (MEGA)

Jeremy, acımasız iyileşmesine devam ederken 16 Ocak Pazartesi günü hastaneden taburcu edildiğini açıkladı. Taburcu edilmesi, Nevada, Lake Tahoe’da bir sürücüye yardım etmek için durduğunda bir kar küreme makinesinin altında kaldığı neredeyse ölümcül bir kazadan iki hafta sonra geldi. Durumu kritikti, ancak hastaneye kaldırıldığında durumu stabildi. Ailesi 2 Ocak’ta yaptığı açıklamada, “Jeremy’nin künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar geçirdiğini ve ameliyat olduğunu doğrulayabiliriz.” Dedi.

Evdeyken oyuncu kadrosunu ve ekibini şovdan da destekledi. Kingstown Belediye Başkanı yeni sezonu yataktan izleyerek. “İyileşme sürecindeki beyin sisimin dışında, 201. bölümü evde ailemle birlikte izleyeceğim için çok heyecanlıydım,” diye yazdı bir mektupta. cıvıldamak Paramount Plus serisi için doğrudan resmi hesaba yanıt veren dua elleri ve kalp emojileriyle birlikte. “Umarım hepiniz gösteriden keyif alırsınız. Yolunuza çok daha fazlası geliyor ”dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/jeremy-renner-broke-30-bones-snow-plow-accident/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir