Jennifer Love Hewitt Doğum İzninden Sonra 9-1-1’e Dönüyor


Maddie, Chimney ve bebeğiyle yeniden bir araya gelmeye hazır! Ya da iyi, Jennifer Love Hewitt en azından.

Hewitt Fox’tan çıkmak zorunda kaldı 9-1-1, dizide geçen üç yılın ardından Ekim ayında doğum iznine geri dönecek ve bu da karakteri Maddie Buckley’nin aniden ayrılmasına yol açacak. Ancak yakın tarihli bir röportajda 43 yaşındaki oyuncu, geri döndüğünü ve hayranlarına özledikleri cevapları vermeye hazır olduğunu açıkladı.

Hewitt, “Madie’nin ayrılma şekli çok aşırıydı ve ayrıldığımda hissettiklerim çok aşırıydı çünkü çok hamileydim” dedi. Haftalık eğlence. “İzleyicilerin çok fazla sorusu olduğunu düşünüyorum. Ve hepsinin cevaplanacağı gerçeği beni iyi hissettiriyor. [March 28]”

Beşinci sezonun başlarında, Maddie Buckley (Hewitt) bebek kızını 118 itfaiye istasyonuna bıraktı ve şehri terk etti.

Hewitt, “Bu kadar uzun süre aramızdan ayrılmak tuhaf hissettirdi. Bu yüzden geri döneceğim için çok heyecanlıydım,” diye devam etti Hewitt. “Beş aylık bir çocukla işe geri dönmek kesinlikle garip – özellikle de şovda yaptığım işler, ki bu daha ağır şeylerden biri – ama gerçekten heyecan vericiydi. Geri dönüp Maddie’nin hikayesini anlatmaktan heyecan duydum ve insanlar için bir sürü soruya cevap verin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324924/how-jennifer-love-hewitt-plans-to-make-9-1-1-return-after-maternity-leave?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın