Jennifer Lopez’in Yeterince Açığa Çıktığı 15 Sır


1. Film, 1998’in en çok satan romanından uyarlanmıştır. Siyah ve mavi tarafından Anna Quindlen.

2. Sandra Bullock başlangıçta Slim olarak başlayacaktı yeterlikancak 2001 Variety raporuna göre, başka bir filmle olan zamanlama çakışmaları nedeniyle geri çekilmek zorunda kaldı.

3. E!s’in 2002’deki bir bölümünde Perde Arkası: Yetermüdür Michael Apted başlangıçta çalışmakta tereddüt ettiğini itiraf etti. Jennifer Lopez onun diva benzeri davranışlarına dair söylentilerin ardından su yüzüne çıkmaya başladı.

Apted, “Onun zor olduğu ve üstesinden gelmesi zor olacak ve tüm bu tür şeyler hakkındaki tüm efsaneleri duyuyorsunuz ve sonra tanıştık ve anlaştık” dedi. “Ama sonra bunu yapmayı kabul etmekle prova yapmaya başlamamız arasında bir tür boşluk vardı ve bu süre zarfında ona bir türlü ulaşamadım. Her zaman çok meşguldü. Ve aman tanrım, bu büyük bir şey diye düşündüm. , zor iş ve o etrafta olmayacaksa, nasıl atlatacağız?”

Ancak Apted, yıldızının “önünde ne olduğuna çok odaklandığını çabucak keşfetti. Onun çevresindeyseniz, unutun, günün saatini alamazsınız” diye devam etti. “Provaya başladığımız zamana kadar, hayatının çok dışındaydım. Ama başladığımızda inanılmaz derecede odaklanmıştı. Onun hakkında sevdiğim şey, yetenekli olması ama aynı zamanda çok çalışkan olması.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331683/you-won-t-be-able-to-get-enough-of-these-secrets-about-jennifer-lopez-s-most-underrated-movie?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel